s 6000 | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 6000

Armina Mevlani, 6000 euro për t’u veshur me “Valentino”

Armina Mevlani, 6000 euro për t’u veshur me “Valentino”

Shumëkush ishte skeptik për prezantimin e festivalit “Kënga Magjike” nga dy bukuroshet Olta Gixhari dhe Armina Mevlani, por në fund të gjitha parashikimet ranë poshtë. Vajzat ia dolën shumë mirë… Read more »