s 8 kg Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 8 kg

Shtetasi shqiptar kapet me 8 kg drogë në Tabanoc

Shtetasi shqiptar kapet me 8 kg drogë në Tabanoc

Në vendkalimin kufitar Tabanoc mes Maqedonisë dhe Serbisë, në një makinë me targa shqiptare, policia ka zbuluar sasi të drogës marihuanë. Policia bëri të ditur se gjatë kontrollit të makinës… Read more »