List/Grid

Tag Archives: American Idol

Chris Brown tjetër performancë me Rihannan?

Chris Brown tjetër performancë me Rihannan?

Chris Brown mund të ribashkohet përsëri me Rihannan në një performancë në emisionin e talentëve amerikanë të këndimit “American Idol”. Sipas E! News, spekulohet se Chris Brown do të performojë ‘live’… Read more »

Scott McCreery fitoi American Idol

Scott McCreery fitoi American Idol

Scotty McCreery e fitoi betejen e American Idol duke fituar rekord 122 million-plus vota teper se konkuruesja Lauren Alaina. “I falemenderohem zotit se pari …. ai me solli ktu,” tha… Read more »

Lopez shpërthen në lot përpara kamerave

Lopez shpërthen në lot përpara kamerave

Këngëtarja amerikane, Jennifer Lopez, humbi kontrollin dhe shpërtheu në të qara, ndërsa kuptoi se i preferuari i saj në “American Idol” duhet të largohej nga spektakli. Portorikania është një antare… Read more »