s Eshte | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Eshte

Kjo është dhuna e ushtruar nga policia, ndaj shqiptarëve në Shkup (VIDEO+FOTO)

Kjo është dhuna e ushtruar nga policia, ndaj shqiptarëve në Shkup (VIDEO+FOTO)

Janë tmerruar banorët e lagjeve shqiptare nga bastisjet, përveç tjerash, disa të rinj shqiptar u keqtrajtuan nga policia maqedonase, në disa raste deri në gjakosje. VIDEO 10 minutëshe nga gjithë… Read more »

Vërtetë i cmendur është ky njeri shikoni se cfarë bën (Video)

Vërtetë i cmendur është ky njeri shikoni se cfarë bën (Video)

Vërtetë i cmendur është ky njeri shikoni se cfarë bën (Video)

A është vajza e Bajram Rexhepit vajza më e bukur e krejt politikanëve? (FOTO)

A është vajza e Bajram Rexhepit vajza më e bukur e krejt politikanëve? (FOTO)

Ndoshta dikush mund ta kujtojë vajzën e vogël të Bajram Rexhepit, gjatë kohës kur ai udhëhiqte Qeverinë e Kosovës, menjëherë pas përfundimit të luftës. Ajo foshnja e atëhershme sot është… Read more »

Rexhep Taip Erdogan nuk tha Kosova është Turqi

Rexhep Taip Erdogan nuk tha Kosova është Turqi

Përkthyesi për një kohë të gjatë i kryeministrit turk, Bekim Muftarevic ka thënë se deklarata e Rexhep Tayip Erdogan “Kosova është Turqi dhe Turqia është Kosovë” është përkthyer gabimisht. Muftarevic… Read more »

Video e tmershme:  Live Nga Syria Protestusi ne Qfar Gjendje Eshte bere (VIDEO +18)

Video e tmershme: Live Nga Syria Protestusi ne Qfar Gjendje Eshte bere (VIDEO +18)

Video e tmershme: Live Nga Syria Protestusi ne Qfar Gjendje Eshte bere – Nese jeni te dobet mos e shikoni +18 (Video) [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Zogu godet perseri , viktima eshte prezantuesja e motit (VIDEO)

Zogu godet perseri , viktima eshte prezantuesja e motit (VIDEO)

Zogu godet perseri , viktima eshte prezantuesja e motit (VIDEO) [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Lavdrim Veliu nga Gostivari është zëvendës drejtor i ri i Doganave të Maqedonisë

Lavdrim Veliu nga Gostivari është zëvendës drejtor i ri i Doganave të Maqedonisë

Lavdrim Veliu nga Gostivari është zëvendës drejtor i ri i Doganave të Maqedonisë. Emërimi i Lavdrim Veliut u bë në seancën e fundit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë. Lavadrim… Read more »

Ky eshte talent i ralle! (VIDEO)

Ky eshte talent i ralle! (VIDEO)

Ky eshte talent i ralle! (VIDEO) [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Tronditet Kim, Kanye West është gay

Tronditet Kim, Kanye West është gay

Kim Kardashian nuk po mund të gjejë qetësi. Ajo u përball me divorcin vetëm 72 ditë pas martesës, u kritikua shumë për zgjedhjen e veshjeve gjatë shtatzënisë dhe tani është… Read more »

Tre vite pa Harunin Kushtrimi i lirisë ende është gjallë

Tre vite pa Harunin Kushtrimi i lirisë ende është gjallë

11 Maj – Edhe pas tre vjetësh akoma nuk është zbardhur enigma e vrasjes së komandant Kushtrimit, Harun Aliut, njërit prej themeluesve të Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare (UÇK) dhe tre ish… Read more »