s Eshte | www.Zemra.Org - Page 2
List/Grid

Tag Archives: Eshte

Serbët e Serbisë: Kosova është e pavarur

Serbët e Serbisë: Kosova është e pavarur

Në Serbi, 63 për qind e qytetarëve e di se Kosova është e pavarur dhe se Beogradi mundet vetëm të luftojë për pozitën më të mirë të serbëve, thonë hulumtimet…. Read more »

Porto-Real, është finalja e ëndrrave të Pepes

Porto-Real, është finalja e ëndrrave të Pepes

Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe, do të dëshironte që të luajë kundër ish-klubit të tij Porto në finalen e Ligës së Kampionëve. “Shpresoj që finalja të jetë Porto-Real Madrid. Unë… Read more »

Fenomeni i basketbollit, është i gjatë vetëm 137 cm (Video)

Fenomeni i basketbollit, është i gjatë vetëm 137 cm (Video)

Julian Newman është vetëm 11 vjeçar, por luan si të ishte një djalë shumë më i madh se ai në skuadrën e shkollës së tij. Fakti që është 35-40 centimetra… Read more »

Kjo eshte taktika me e re per te shitur vetura (Video Hot)

Kjo eshte taktika me e re per te shitur vetura (Video Hot)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Kjo eshte Shkendije Muaj e Brazilit – Shikoni cfar vallzimi ben (Video)

Kjo eshte Shkendije Muaj e Brazilit – Shikoni cfar vallzimi ben (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Ky eshte deshtimi me i madh i nje mashkulli! (Video)

Ky eshte deshtimi me i madh i nje mashkulli! (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Kjo video ua vërteton sa budallaqe eshte Shkendije Mujaj (VIDEO)

Kjo video ua vërteton sa budallaqe eshte Shkendije Mujaj (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Ky eshte tricku me i ri qe femrat po e bejn me vithe! (VIDEO)

Ky eshte tricku me i ri qe femrat po e bejn me vithe! (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]