s Eshte | www.Zemra.Org - Page 5
List/Grid

Tag Archives: Eshte

Kënga fituese në Eurovision është e vjedhur?

Kënga fituese në Eurovision është e vjedhur?

Nuk është e rrallë dukuria e plagjiaturës në Eurovision. Kësaj radhe për diçka të tillë është akuzuar fituesja nga Suedia, Loreen. Dëgjuesit e muzikës thonë se kënga “Euphoria” është plagjiat… Read more »

Policia serbe thotë se është sulmuar në Dobrosin

Policia serbe thotë se është sulmuar në Dobrosin

Policia e Serbisë ka dalë me një deklaratë se në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, është shtënë me rafal nga automatiku mbi punktin policor në fshatin Dobrosin të… Read more »

Uma Thurman shtatzënë në moshë 41-vjeçare

Uma Thurman shtatzënë në moshë 41-vjeçare

Ylli i “Pulp Fiction”, Uma Thurman, është shtatzënë dhe pret fëmijë me të dashurin e saj, biznesmenin Arpad Busson. Ky do të jetë fëmija i tretë i aktores, ndërsa i… Read more »

Cheryl Cole kthehet në krahët e Derek Hough

Cheryl Cole kthehet në krahët e Derek Hough

Këngëtarja britanike, Cheryl Cole, është përsëri në lidhje me aktorin, muzikantin dhe valltarin amerikan, Derek Hough. Çifti për herë të parë ka qenë në lidhje në kohën kur anëtarja e… Read more »

Argjentina Ramosaj këtë vit në “Top Fest”

Argjentina Ramosaj këtë vit në “Top Fest”

Këngëtarja e talentuar shqiptare, Argjentina Ramosaj, është duke u përgatitur për një këngë të re me të cilën do të konkurrojë në “Top Fest 9”. Këtë e ka bërë të… Read more »

Me cilat femra meshkujt nuk dëshirojnë lidhje

Me cilat femra meshkujt nuk dëshirojnë lidhje

Nëse femra nuk është natyrale, i pëlqen të kritikojë dhe nuk i do miqtë e tij- atëherë nuk është material i dëshiruar për lidhje. Shumë femra shpesh janë pyetur pse… Read more »

Kim Kardashian zhvishet për të provuar nëse Jonathan Cheban është Gay

Kim Kardashian zhvishet për të provuar nëse Jonathan Cheban është Gay

Pikërisht këtë kishte menduar edhe Kim kur vendosi të ndërronte bluzënn përpara Jonathan Cheban, duke dashur kështu të testonte homoseksualitetin e tij Çdo mashkulli me gjak të kuq do t’i… Read more »

Candice Swanepoel është pa konkurrencë

Candice Swanepoel është pa konkurrencë

Modelja jugafrikane, Candice Swanepoel, edhe më tej mbetet mbretëreshë e modelimit. Bukuroshja vazhdon të mahnitë me paraqitjet e saj në pistat e modës dhe në setet fotografike për shtëpinë e… Read more »

Pse është mirë të jesh vetëm

Pse është mirë të jesh vetëm

Nuk keni partner? Për mrekulli, sepse jua sjellim një listë të gjatë të arsyeve, të cilat tregojnë se jeta mund të jetë një kënaqësi e madhe kur jeni vetëm: 1…. Read more »

Katie Price eshte penduar per ndërhyrjet kirurgjike

Katie Price eshte penduar per ndërhyrjet kirurgjike

Ylli britanik, Katie Price, ka thënë se është penduar që ka pasur aq shumë ndërhyrje kirurgjike. “Ato kanë qenë kohëra kur isha e krisur, dhe tash kur i shikoj fotografitë… Read more »