Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!
Browsing Tag

Eshte

Tadic -Thaci, takime sekrete

Të të paktën dy raste, në kabllogramet drejtuar Departamentit amerikan të Shtetit, shkruhet se kryeministri Hashim Thaci është takuar me presidentin serb Boris Tadic.  Përvec prapaskenave në politikën e brendshme që zbulon Wikileaks në…

Elvana Gjata, e di çfarë është dashuria

Elvana Gjata, e cila njihet si njëra ndër këngëtaret që ka mbajtur me fanatizëm jetën e saj private, gjatë një interviste ka thënë se sa më shumë që të tjerë gërmojnë në këtë pjesë të jetës së saj, ajo aq më shumë bëhet besnike ndaj parimit…

A është ky njeriu më trim në botë?

A e keni pyetur ndonjëherë veten se si i pastrojnë vendet e kafshëve të rrezikshme nëpër kopshtet zoologjike dhe vende të ngjashme? Për shembull, si ushqehen luanët ose si pastrohet vendi në të cilin jetojnë dhjetëra kobra vdekjeprurëse?…