s Me | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: me

Femrat me vithe të mëdha janë më inteligjente dhe më të shëndetshme!

Femrat me vithe të mëdha janë më inteligjente dhe më të shëndetshme!

Damat me format më të theksuara të vitheve kanë nivelin më të ulët të kolesterinës dhe më me sukses prodhojnë hormonet të cilat kontrollojnë nivelin e sheqerit. Të kesh vithe… Read more »

Në Greqi arrestohet me drogë djali i kryeparlamentarit maqedonas Trajko Veljanovski

Në Greqi arrestohet me drogë djali i kryeparlamentarit maqedonas Trajko Veljanovski

Edhe pse lajmi është mbajtur i fshehur nga mediat maqedonase, ato greke i kanë kushtuar një reportazh arrestimit të djalit të kryeparlamentarit maqedonas, Trajko Veljanovski. Ngjarja ka ndodhur 3 javë… Read more »

Sarajevë: 19 vjeçarja nga Gostivari theret me thikë nga ish i dashuri

Sarajevë: 19 vjeçarja nga Gostivari theret me thikë nga ish i dashuri

Nëntëmbëdhjetë vjeçarja Adelisa Musiq nga Gostivari, e cila përkohësishtë ishte duke jetuar në Sarajevë është duke luftuar për jetë në Qendrën Klinike të Sarajevës, ku ajo ka përfunduar si pasojë… Read more »

Beatrix Ramosaj të rikthehet me videokilp të ri

Beatrix Ramosaj të rikthehet me videokilp të ri

Këngëtarja nga Shqipëria, Beatrix Ramosaj, ka potencuar se do të kthehet shumë shpejt në skenën e muzikës shqiptare. Bukuroshja ka pranuar se ajo do të rikthehet me një befasi për… Read more »

Çka nënkuptojmë me vaksinë të shtatzënisë?

Çka nënkuptojmë me vaksinë të shtatzënisë?

Qëllimi kryesor i trajtimit të çifteve me procedurë të IVF-së, është të arrihet një shtatzëni e shëndoshë. Dr. Ahmet Payasl? Specialist i Gjinekolog dhe Obstetër – IVF Spitali Special “Bahceci”,… Read more »

Rovena Stefa së shpejti me klip të ri

Rovena Stefa së shpejti me klip të ri

Këngëtarja nga Shqipëria, Rovena Stefa, do të publikojë së shpejti projektin e saj më të ri, pas publikimit të këngës “Hajde Ti”. Kënga dhe videoklipi do të jenë frytet e… Read more »

Konkurs per vithet me te mira te vitit 2012

Konkurs per vithet me te mira te vitit 2012

Konkurs per vithet me te mira te vitit 2012 [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Flokët më të gjata se trupi (Foto)

Flokët më të gjata se trupi (Foto)

Kinezja Cen Yingyuan nuk i ka shkurtuar flokët e saj në 11 vitet e fundit dhe ato tash arrijnë gjatësi prej rreth dy metrash. 44-vjeçarja është vetëm 1.53 metra e… Read more »

Huliganët plagosin me thikë një vajzë shqiptare

Huliganët plagosin me thikë një vajzë shqiptare

Huliganët sërish kanë sulmuar një nxënëse të Shkollës së mesme “Dimitar Vllahov”. Kësaj radhe viktimë e tyre ka qenë nxënësja e vitit të dytë, Arlinda Bajrami. Në një deklaratë për… Read more »

Kamera e Fshehur- A mi ngren kamet me i hyp kalit

Kamera e Fshehur- A mi ngren kamet me i hyp kalit

Kamera e Fshehur- A mi ngren kamet me i hyp kalit [wp-like-locker][/wp-like-locker]