s Ne | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: ne

Dy femra tu u rreh ne mes te Prishtines

Dy femra tu u rreh ne mes te Prishtines

Shikoni qka te ndodh kur e gjen te dashurin me femer tjeter ne sheshin Bill Klinton te Prishtines! [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Shikoni cfar vallezimi ben kjo bukuroshja ne webcam

Shikoni cfar vallezimi ben kjo bukuroshja ne webcam

Shikoni cfar vallezimi ben kjo bukuroshja ne webcam [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Ushtari serb refuzon të dëshmojë për vrasjet në Çyshk

Ushtari serb refuzon të dëshmojë për vrasjet në Çyshk

Një dëshmitar kryesor i prokurorisë në rastin kundër 13 ish-paramilitarëve serbë për krime lufte në Kosovë ka thënë se nuk është “psikologjikisht i gatshëm” për të dëshmuar. Zoran Raskovic, ish-anëtar… Read more »

Djemtë e Grabovcit rrahin policin deri në alivanosje

Djemtë e Grabovcit rrahin policin deri në alivanosje

Dy djemtë e shefit të grupit parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës(PDK), Adem Grabovcit, Ngadhnjim dhe Guxim Grabovci e kanë rrahur deri në alivanosje një polic të Kosovës në mesnatën… Read more »

Tronditëse: Snajperisti izraelit publikon fotografinë ku ka në shënjestër një fëmijë palestinez

Tronditëse: Snajperisti izraelit publikon fotografinë ku ka në shënjestër një fëmijë palestinez

Snajperisti izraelit shkaktoi kontroversja, polemika dhe zemërim në mbarë botën pasi në shërbimin online Instagram ka postuar fotografinë në të cilën shihet se si ai e mbanë në shënjestër një… Read more »

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Shikoni se cfar ndodh ne nje ashensor ne Las Vegas

Shikoni se cfar ndodh ne nje ashensor ne Las Vegas

Shikoni se cfar ndodh ne nje ashensor ne Las Vegas [wp-like-locker][wp-like-locker][/wp-like-locker][/wp-like-locker]

Kesaj i thuhet lufte deri ne vdekje (VIDEO)

Kesaj i thuhet lufte deri ne vdekje (VIDEO)

Kesaj i thuhet lufte deri ne vdekje (VIDEO) [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Shikoni kete vajze te bukur se si i eksiton njerzit ne WebCam!

Shikoni kete vajze te bukur se si i eksiton njerzit ne WebCam!

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Ja çdo të thotë të tradhëtosh partnerin në ëndërr…

Ja çdo të thotë të tradhëtosh partnerin në ëndërr…

Duhet të shqetësohemi për këtë? Kur shohim ëndrra të këtij lloji zgjohemi në një mënyrë të çuditshme, nga njëra anë ndihemi mirë nga ana tjetër kemi ndjenja faji ndaj partnerit…. Read more »