s Nje | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: nje

Rrihet edhe një shqiptar i mitur në Shkup

Rrihet edhe një shqiptar i mitur në Shkup

Pesë persona të panjohur kanë sulmuar shtatëmbëdhjetë vjeçarin E.S. (17) nga fshati Krushopek, me shkelma dhe grushta në kokë dhe trup me çka i kanë shkaktuar dëmtime të rënda, thonë… Read more »

Ja si humben 10 kg për një orë! (VIDEO)

Ja si humben 10 kg për një orë! (VIDEO)

Jim Miller ka zbuluar përmes një video të publikuar në Youtube mënyrën se si mund të humben 10 kg brenda një ore përmes një trajtimi radikal. Luftëtari i “Ultimate” Jim… Read more »

Gostivar: Një i plagosur, dy të sulmuar

Gostivar: Një i plagosur, dy të sulmuar

Në Gostivar mbrëmë rreth orës 20 në zonën 7, katërdhjetë e pesë vjeçari F.A ka sulmuar fizikisht dy djem, të cilët me makinën e tyre kanë kaluar me një shpejtësi… Read more »

Mpiksja e gjakut / Goditja ne tru! Lexojeni dhe shpërndajeni, shpëto dhe ti një jetë!

Mpiksja e gjakut / Goditja ne tru! Lexojeni dhe shpërndajeni, shpëto dhe ti një jetë!

Ju mund të shpëtoni jetën e te afërmve tuaj duke ditur këtë informacion të thjeshtë! Goditja ka një tregues të ri! Në qoftë se e shpërndani në dhjetë njerëz, ju… Read more »

Prezantusja puth ne buze nje vajze nga publiku

Prezantusja puth ne buze nje vajze nga publiku

Prezantusja puth ne buze nje vajze nga publiku [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Nje pjestar i njesise speciale SWAT ben dicka te papare per te shpetuar te marit peng nga hajduti i bankes

Nje pjestar i njesise speciale SWAT ben dicka te papare per te shpetuar te marit peng nga hajduti i bankes

Nje pjestar i njesise speciale SWAT ben dicka te papare per te shpetuar te marit peng nga hajduti i bankes [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Huliganët plagosin me thikë një vajzë shqiptare

Huliganët plagosin me thikë një vajzë shqiptare

Huliganët sërish kanë sulmuar një nxënëse të Shkollës së mesme “Dimitar Vllahov”. Kësaj radhe viktimë e tyre ka qenë nxënësja e vitit të dytë, Arlinda Bajrami. Në një deklaratë për… Read more »

Tronditëse: Snajperisti izraelit publikon fotografinë ku ka në shënjestër një fëmijë palestinez

Tronditëse: Snajperisti izraelit publikon fotografinë ku ka në shënjestër një fëmijë palestinez

Snajperisti izraelit shkaktoi kontroversja, polemika dhe zemërim në mbarë botën pasi në shërbimin online Instagram ka postuar fotografinë në të cilën shihet se si ai e mbanë në shënjestër një… Read more »

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Shikoni se cfar ndodh ne nje ashensor ne Las Vegas

Shikoni se cfar ndodh ne nje ashensor ne Las Vegas

Shikoni se cfar ndodh ne nje ashensor ne Las Vegas [wp-like-locker][wp-like-locker][/wp-like-locker][/wp-like-locker]