s Nuk | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: nuk

“Nëse nuk ndërprehet dhuna do të ketë luftë të re, më e madhe, e jo si lufta e Ali Ahmetit” – VIDEO

“Nëse nuk ndërprehet dhuna do të ketë luftë të re, më e madhe, e jo si lufta e Ali Ahmetit” – VIDEO

Ka përfunduar protesta paqësore e organizuar nga Forumi Ndërkombëtar për të Drejtat dhe Liritë e Njeriut (IGFM) dhe disa organizatat studentore. Protestuesit për rreth 20 minuta rresht, qëndruar para qeverisë,… Read more »

Shqiptarët në “Tigra” as 2%, nuk përgjigjet Zemri Qamili

Shqiptarët në “Tigra” as 2%, nuk përgjigjet Zemri Qamili

Njësiti special policor ‘Tigrat’ vazhdon të mbetet i mbyllur për shqiptarët. Siç mëson ALSAT-M përfaqësimi i shqiptarëve në këto forca elite policore nuk arrin as 2 për qind. Ministrja e… Read more »

Adelina Berisha nuk don të ndalet

Adelina Berisha nuk don të ndalet

Bukuroshja shqiptare, Adelina Berisha, ka deklaruar se ajo është në formë shumë të mirë dhe se do të vazhdojë të punojë për projekte të reja. Këngëtarja seksi, e cila publikoi… Read more »

Vdekja e Lady Dianës nuk ishte aksidentale? (FOTO)

Vdekja e Lady Dianës nuk ishte aksidentale? (FOTO)

Orët e fundit Princesha Diana i kaloi me të dashurin e saj, Dodi Fayed. Çifti që kishte një marrëdhënie të fshehtë, është fotografuar ulur në ndenjësen e pasme të një… Read more »

Diana Avdiu nuk ka kohë për dashuri

Diana Avdiu nuk ka kohë për dashuri

Duket se bukuroshes shqiptare, Diana Avdiu, i pëlqen shumë fakti se është e vetmuar, pasi ajo e ka shprehur hapur kënaqësinë për këtë në rrjetet sociale. Bukuroshes po i pëlqen… Read more »

Kim Kardashian nuk martohet me Kanye West

Kim Kardashian nuk martohet me Kanye West

Dyshja e famshme Kim Kardashian dhe Kanye West nuk do të martohen këtë vit. Edhe pse së fundi ata mirëpritën fëmijën e parë të tyre, vajzën North, Kanye nuk është… Read more »

Çfarë nuk duhet thënë vajzave kur janë solo

Çfarë nuk duhet thënë vajzave kur janë solo

Është më se e sigurt që së paku një herë nëjetë të ka ndodhur që dikush të të ketë pyetur diçka lidhur me vetminë tënde apo të ta ketë bërë… Read more »

Urim Krasniqi nuk ishte ushtar i UÇK-së?

Urim Krasniqi nuk ishte ushtar i UÇK-së?

I njohur fillimisht si dëshmitari anonim “I” e më vonë pas kërkesës për të dalë para publikut, Urim Krasniqi asnjëherë nuk ka qenë pjesëtar i UÇK-së. Në kushte anonimiteti këtë… Read more »

Femrat nuk i duan burracakët!

Femrat nuk i duan burracakët!

Damat i duan meshkujt të cilët dinë t’i bien grusht tavolinës kur duhet. Femrat nuk duan që pranë vetes të kenë burracakë. Definicioni i burracakut ka qenë “mashkulli që di… Read more »

Kesaj i thuhet shtepi me vetura luksoze!

Kesaj i thuhet shtepi me vetura luksoze!

Shikoni cfar ben pasuria! Disa nuk kane buke te hane e dikush hedh parate per vetura dhe garazha luksoze! [wp-like-locker][/wp-like-locker]