Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!
Browsing Tag

ri

Dafina Zeqiri me profesion të ri!

Dafina Zeqiri ka zgjedhur të merret pak edhe me modën, pasi që një kohë të gjatë e ka pasur pasion. Këngëtarja e cila gjithmonë veçohet për stilin e saj dhe dukjen që çdo herë sjell risi në treg, ka vendosur t’i ndihmojë paksa shoqes së…

Jeta private e Zajmina Vasjarit mbetet mister…

Ende pa u publikuar, klipi i saj i fundit “Bardh e Zi” beri mjaft zhurme. Disa foto te veshjeve me te cilat do te shfaqej ne klip, te cilat u ben publike ne faqe te ndryshme ne internet, u komentuan dhe u kritikuan si te kopjuara nga…

Nocja me të dashur të ri!

Në fakt, ky lajm tashmë nuk do të përbënte ndonjë habi të madhe, pasi jemi mësuar që Noçen ta shohim shpesh me nga një të dashur të ri, por duket se ky këtë herë është më i veçanti nga të gjithë. Bëhet fjalë për një majmun mjaft simpatik…

Kaltrina Selimi me klip te ri

Kaltrina Selimi është rikthyer në ekranet televizive me videoklipin e saj më të ri, “Zero”. Ani pse këngën në fjalë e kishte realizuar vitin që shkoi me të cilën ishte prezantuar edhe në programet festive të fundvitit, Kaltrina pati…

Rihanna me model të ri flokësh

Rihanna po ndërron modelin e flokëve shumë shpesh kohët e fundit. Në foto paraqitet këngëtarja me origjinë nga Barbadosi duke shkuar në një restorant italian në Los Angeles me një model flokësh i cili do i bënte punë stafit të…