s Ri | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: ri

Dafina Zeqiri me profesion të ri!

Dafina Zeqiri me profesion të ri!

Dafina Zeqiri ka zgjedhur të merret pak edhe me modën, pasi që një kohë të gjatë e ka pasur pasion. Këngëtarja e cila gjithmonë veçohet për stilin e saj dhe… Read more »

Jeta private e Zajmina Vasjarit mbetet mister…

Jeta private e Zajmina Vasjarit mbetet mister…

Ende pa u publikuar, klipi i saj i fundit “Bardh e Zi” beri mjaft zhurme. Disa foto te veshjeve me te cilat do te shfaqej ne klip, te cilat u… Read more »

Nocja me të dashur të ri!

Nocja me të dashur të ri!

Në fakt, ky lajm tashmë nuk do të përbënte ndonjë habi të madhe, pasi jemi mësuar që Noçen ta shohim shpesh me nga një të dashur të ri, por duket… Read more »

Kaltrina Selimi me klip te ri

Kaltrina Selimi me klip te ri

Kaltrina Selimi është rikthyer në ekranet televizive me videoklipin e saj më të ri, “Zero”. Ani pse këngën në fjalë e kishte realizuar vitin që shkoi me të cilën ishte… Read more »

Rihanna me model të ri flokësh

Rihanna me model të ri flokësh

Rihanna po ndërron modelin e flokëve shumë shpesh kohët e fundit. Në foto paraqitet këngëtarja me origjinë nga Barbadosi duke shkuar në një restorant italian në Los Angeles me një… Read more »

Adelina Ismaili – Video Clip i Ri 2011

Adelina Ismaili – Video Clip i Ri 2011

ADELINA ISMAILI – VIDEOKLIP I RI