Interesante
  2 days ago

  Aksident i pazakontë trafiku, të gjithë po pyesin si u ngjit kamion mbi shtëpi? (VIDEO)

  Aksidentet me makina janë ndër më të frikshmet, por kjo që ka ndodhur në Alban…
  Bota
  2 days ago

  150 euro mëditja: Gjermanët kërkojnë punëtor për këtë punë

  Punëtorët sezonalë që synojnë të fitojnë “para të shpejta” duke shkuar jashtë vendit, tani e…
  Futboll
  2 weeks ago

  Shkodran Mustafi afër kalimit në Juventus

  Juventusi ka shprehur interesim për qendërmbrojtësin shqiptar të Arsenalit, Shkodran Mustafin, sipas Sky Sports në…
  Lajme
  2 weeks ago

  Policët shqiptarë: “Jemi të gatshëm t’i shpartallojmë bandat e drogës në Haraçinë dhe Gërçec, kemi pengesa nga MPB”

  Policë dhe inspektorë shqiptarë në Shkup thonë se janë të gatshëm të futen në Haraçinë…
  Kronika e Zeze
  2 weeks ago

  Dëshmi tronditëse rreth rastit tragjik në Gostivar

  Agjencia e Lajmeve Flaka ka kontaktuar familjarët e familjes Tefiku nga Gostivari, të cilët vazhdojnë…
  Lajme
  3 weeks ago

  Gruaja nga Shkupi shkon me Mercedes në Gostivar për të kërkuar lëmoshë!

  Një qytetar i Gostivarit ka dërguar një lajmërim dhe disa fotografi, ku tregon se si…
  Kronika e Zeze
  3 weeks ago

  Rrihen dy policë, i thanë pronarit të lokalit ta ulë muzikën

  Dy policë janë rrahur më 29.08.2019 në ora 23 e 30 minuta, kurse shkaku është…
  LifeStyle
  3 weeks ago

  Grimieri nga Kosova është bërë hit botërorë për trasformimin e nuseve

  Grimieri i njohur nga Prizreni, Arbër Bytyqi me punën e tij profesionale ka kanë tërhequr…
  Futboll
  3 weeks ago

  13 vjeçari Donart Sadiku nga Gostivari, drejt fushës së Real Madridit në Spanjë

  Donart Sadiku,13 vjeçari nga Gostivari këto ditë po shfaq talentin e tij në futboll para…
  Lajme
  3 weeks ago

  Incident me armë zjarri në Kërçovë, plagoset kandidati i pavarur për këshilltar Alit Abazi

  Sonte në ora 18:45 në Kërçovë ka ndodhur një aksident me armë zjarri me ç’rast…
   Interesante
   2 days ago

   Aksident i pazakontë trafiku, të gjithë po pyesin si u ngjit kamion mbi shtëpi? (VIDEO)

   Aksidentet me makina janë ndër më të frikshmet, por kjo që ka ndodhur në Alban të Ontario është me të…
   Bota
   2 days ago

   150 euro mëditja: Gjermanët kërkojnë punëtor për këtë punë

   Punëtorët sezonalë që synojnë të fitojnë “para të shpejta” duke shkuar jashtë vendit, tani e kanë mundësinë ideale. Në Gjermani,…
   Futboll
   2 weeks ago

   Shkodran Mustafi afër kalimit në Juventus

   Juventusi ka shprehur interesim për qendërmbrojtësin shqiptar të Arsenalit, Shkodran Mustafin, sipas Sky Sports në Gjermani. Kampioni italian është në…
   Lajme
   2 weeks ago

   Policët shqiptarë: “Jemi të gatshëm t’i shpartallojmë bandat e drogës në Haraçinë dhe Gërçec, kemi pengesa nga MPB”

   Policë dhe inspektorë shqiptarë në Shkup thonë se janë të gatshëm të futen në Haraçinë dhe në Gërçec për të…
   Close