Dalin pamjet tmerruese nga rrahja e Ziadin Selës (Video)

Portali TetovaSot ka siguruar pamjet tmerruese nga dhuna në Parlament, ku shihet se si Ziadin Sela pa ndenja po tërhiqet zvarrë nga huliganët dhe kriminelët maqedonas. Dhuna e përgjakshme ka ndodhur ditën e enjte, kur pas shpalljes së kryeparlamentarit të ri, Talat Xhaferi, protestuesit maqedonas nisen të mblidhen para Paralementit, njofton TetovaSot. Për një moment, teksa mbahej konferencë...

Nuk do ta besoni arsyen se pse qan Adem Ramadani në emision (VIDEO EXLUZVE)

Adem Ramadani i cili është mysafir i Shpetim Deskut në Kosovë Showë, gjate transmetimit ka filluar të qaj shkruan Zemra.org 2,638 total views, no views today

Flet pas ndeshjes Nuri Seferi,edhe kam dy fjal per Luan Krasniqin: O vlla Shqiptar a je ti qaj qe..

Flet pas ndeshjes Nuri Seferi,edhe kam dy fjal per Luan Krasniqin: O vlla Shqiptar a je ti qaj qe e kshillojshe Turkun per te me rrahur a veq mbonen syt? Turp duhet met ardh jo prej mu po prej Shqiptarve prap se prap une krehnona qe jam Shqiptar… 13,377 total views, 3 views today

Shiko si ndodhi ngjarja live ne kamere nga vrasje Mafioze Shqiptare (VIDEO)

VRASJA E NDODHUR NE LINZE JA KUSH JANE AUTORET SIPAS KAMERAVE TE SIGURISE [wp-like-locker] [/wp-like-locker] 4,382 total views, no views today

36 të vdekur nga sulmi terrorist në Stamboll

Rritet bilanci i viktimave nga sulmi në aeroportin e Stambollit. Mëngjesin e sotëm, sipas të dhënave të fundit numri i viktimavka arritur në së paku 36 vetë. EDITORS NOTE: Graphic content / People stand outside the entrance as they leave the airport after two explosions followed by gunfire hit the Turkey’s biggest airport of Ataturk in Istanbul, on June 28, 2016.At least 10 people were...

Grushta e karrige me tifozat rusë. Ja cfarë ndodh kur një tifoz anglez mbetet vetëm (Video)

Duhet të jetë një lojë futbolli që shijohet me emocione të mëdha, por duket se tifozëria ka kapërcyer dhe ka tejkaluar në dhunë. Kjo është një video që qarkullon së fundmi në dhunën mes tifozëve rusë dhe anglezë. Duke përplasur me njëri-tjetrin, tifozat anglezë tërhiqen dhe në dorë të rusëve mbetet një anglez. Cfarë pëson ai, mund ta shihni në video. Ngjarjet e turpshme...

Nëna e dy fëmijëve nuk e ka as edhe një copë bukë për iftar!

Në këto ditë të agjërimit, muajit të begatisë, Fehime Ahmeti, nëna e Hanës 11-vjeçe dhe e Sinanit 8-vjeç, nuk ka as edhe një copë bukë për ta vendosur në tryezë. Në një banesë pa asnjë kusht elementar, me qiranë 120 euro, ajo nuk ka asgjë. 937 total views, 1 views today

Mos ikni nga polica nëse ju ndalon në Tetovë, se do ta pësoni keq, ja pse – VIDEO

Me rastin e shtatë majit ditës së policisë Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë ka demonstruar para kamerave metodën e re të ndalimit të veturave nëse ato nuk u binden urdhërave të policisë. Ndiqeni kronikën me video në vazhdim: 917 total views, 3 views today

Studenti gjatë protestës para qeverisë u drejtohet policëve: Hiqni uniformat dhe bashkangjituni me ne (Video)

Shkup, 18 prill – Sonte mijëra protestues ishin të mbledhur para ndërtesës së Qeverisë për të shprehur revoltën e tyre ndaj vendimit të presidentit Ivanov. Nga protesta e sontme në rrjetin social fejsbuk, qarkullon një videot tronditëse se si një student maqedonas, u është drejtuar policisë, që edhe ata më në fund të vetdisohen dhe të i bashkangjiten protestuesve, dhe atë...

Maqedonia në flakë! Në prag të luftës qytetare? (Foto + Video)

Kanë vazhduar protestat kundër vendimit të presidentit maqedonas, Gjorgje Ivanov, për të liruar nga përndjekjet penale funksionarë shtetërorë dhe funksionarë nga opozita. Protestuesit kanë thyer dritaret e zyrës së kryetarit të shtetit Ivanov, zyrës së Ministrisë së Drejtësisë, Parlamentit dhe kanë gjuajtur qeverinë e Maqedonisë. Policia ka provuar të ndalojë protestuesit,...