List/Grid

VIDEO Subscribe to VIDEO

Nuk do ta besoni arsyen se pse qan Adem Ramadani në emision (VIDEO EXLUZVE)

Nuk do ta besoni arsyen se pse qan Adem Ramadani në emision (VIDEO EXLUZVE)

Adem Ramadani i cili është mysafir i Shpetim Deskut në Kosovë Showë, gjate transmetimit ka filluar të qaj shkruan Zemra.org 2,526 total views, 2 views today

2,526 total views, 2 views today

Flet pas ndeshjes Nuri Seferi,edhe kam dy fjal per Luan Krasniqin: O vlla Shqiptar a je ti qaj qe..

Flet pas ndeshjes Nuri Seferi,edhe kam dy fjal per Luan Krasniqin: O vlla Shqiptar a je ti qaj qe..

Flet pas ndeshjes Nuri Seferi,edhe kam dy fjal per Luan Krasniqin: O vlla Shqiptar a je ti qaj qe e kshillojshe Turkun per te me rrahur a veq mbonen syt?… Lexo më gjërësisht.. »

13,172 total views, no views today

Shiko si ndodhi ngjarja live ne kamere nga vrasje Mafioze Shqiptare (VIDEO)

Shiko si ndodhi ngjarja live ne kamere nga vrasje Mafioze Shqiptare (VIDEO)

VRASJA E NDODHUR NE LINZE JA KUSH JANE AUTORET SIPAS KAMERAVE TE SIGURISE Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 4,265 total views, no views today

4,265 total views, no views today

36 të vdekur nga sulmi terrorist në Stamboll

36 të vdekur nga sulmi terrorist në Stamboll

Rritet bilanci i viktimave nga sulmi në aeroportin e Stambollit. Mëngjesin e sotëm, sipas të dhënave të fundit numri i viktimavka arritur në së paku 36 vetë. Ndërkohë që numri… Lexo më gjërësisht.. »

1,757 total views, 2 views today

Grushta e karrige me tifozat rusë. Ja cfarë ndodh kur një tifoz anglez mbetet vetëm (Video)

Grushta e karrige me tifozat rusë. Ja cfarë ndodh kur një tifoz anglez mbetet vetëm (Video)

Duhet të jetë një lojë futbolli që shijohet me emocione të mëdha, por duket se tifozëria ka kapërcyer dhe ka tejkaluar në dhunë. Kjo është një video që qarkullon së… Lexo më gjërësisht.. »

725 total views, no views today

Nëna e dy fëmijëve nuk e ka as edhe një copë bukë për iftar!

Nëna e dy fëmijëve nuk e ka as edhe një copë bukë për iftar!

Në këto ditë të agjërimit, muajit të begatisë, Fehime Ahmeti, nëna e Hanës 11-vjeçe dhe e Sinanit 8-vjeç, nuk ka as edhe një copë bukë për ta vendosur në tryezë…. Lexo më gjërësisht.. »

852 total views, no views today

Mos ikni nga polica nëse ju ndalon në Tetovë, se do ta pësoni keq, ja pse – VIDEO

Mos ikni nga polica nëse ju ndalon në Tetovë, se do ta pësoni keq, ja pse – VIDEO

Me rastin e shtatë majit ditës së policisë Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë ka demonstruar para kamerave metodën e re të ndalimit të veturave nëse ato nuk u… Lexo më gjërësisht.. »

829 total views, 1 views today

Studenti gjatë protestës para qeverisë u drejtohet policëve: Hiqni uniformat dhe bashkangjituni me ne (Video)

Studenti gjatë protestës para qeverisë u drejtohet policëve: Hiqni uniformat dhe bashkangjituni me ne (Video)

Shkup, 18 prill – Sonte mijëra protestues ishin të mbledhur para ndërtesës së Qeverisë për të shprehur revoltën e tyre ndaj vendimit të presidentit Ivanov. Nga protesta e sontme në… Lexo më gjërësisht.. »

694 total views, 5 views today

Maqedonia në flakë! Në prag të luftës qytetare? (Foto + Video)

Maqedonia në flakë! Në prag të luftës qytetare? (Foto + Video)

Kanë vazhduar protestat kundër vendimit të presidentit maqedonas, Gjorgje Ivanov, për të liruar nga përndjekjet penale funksionarë shtetërorë dhe funksionarë nga opozita. Protestuesit kanë thyer dritaret e zyrës së kryetarit… Lexo më gjërësisht.. »

587 total views, 1 views today

Ndeshja më e çmendur, 6 kartonë të kuq, 7 gola dhe përmbysje rezultati

Ndeshja më e çmendur, 6 kartonë të kuq, 7 gola dhe përmbysje rezultati

Futbolli është i paparashikueshëm, të gjithë e dimë këtë, por kjo ndeshje mund të hyjë në historinë e sportit si ngjarja më e çmendur sportive që kemi parë ndonjëherë. 6… Lexo më gjërësisht.. »

574 total views, 1 views today