s VIDEO | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: VIDEO

Abdylfeta Alimi perlot te gjithe, pjese e Programit 200!

Abdylfeta Alimi perlot te gjithe, pjese e Programit 200!

Te gjithe pjesemarrisit ne Programin 200, qe do transmetohet sonte ne Alsat M, duke perfshire dhe moderatorin Nazim Rashidi, jane perlotur nga rrefimi trondites i Abdylfeta Alimit se si shpetoi… Read more »

Pamje ekskluzive, “terroristi” që gjakosi Selën i lidhur me pranga (Foto)

Pamje ekskluzive, “terroristi” që gjakosi Selën i lidhur me pranga (Foto)

Ky është Jure Gjeorgjievski, sulmuesi i deputetit Ziadin Sela, ndaj të cilit Gjykata Themelore e Shkupit bashkë me babain e tij i ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh…. Read more »

Dalin pamjet tmerruese nga rrahja e Ziadin Selës (Video)

Dalin pamjet tmerruese nga rrahja e Ziadin Selës (Video)

Portali TetovaSot ka siguruar pamjet tmerruese nga dhuna në Parlament, ku shihet se si Ziadin Sela pa ndenja po tërhiqet zvarrë nga huliganët dhe kriminelët maqedonas. Dhuna e përgjakshme ka… Read more »

Ekskluzive: Video e arrestimit të Fadil Arsllanit nga Gostivari (VIDEO)

Ekskluzive: Video e arrestimit të Fadil Arsllanit nga Gostivari (VIDEO)

Ministria e Punëve të Brendshme ka publikuar videon me pamjet gjatë arrestimit të Fadil Arsllanit, që akuzohet për kriminalitet, fajde dhe veprimtari të tjerë paligjshme. Vazhdoni per te pare videon:… Read more »

Idro Seferi piloton dronin LIVE ne televizioni serb B92 (VIDEO)

Idro Seferi piloton dronin LIVE ne televizioni serb B92 (VIDEO)

Emisioni “24 minuta”, është emituar të dielën në mbrëmje në TVB92, kurse ka zgjuar reagime të shumta në rrjetet sociale, veçanerisht pjesa që i është kushtuar ndeshjës Serbi-Shqipëri. Njëra nga… Read more »

Kjo është dhuna e ushtruar nga policia, ndaj shqiptarëve në Shkup (VIDEO+FOTO)

Kjo është dhuna e ushtruar nga policia, ndaj shqiptarëve në Shkup (VIDEO+FOTO)

Janë tmerruar banorët e lagjeve shqiptare nga bastisjet, përveç tjerash, disa të rinj shqiptar u keqtrajtuan nga policia maqedonase, në disa raste deri në gjakosje. VIDEO 10 minutëshe nga gjithë… Read more »

Jam i bindur se kete video do ta shikoni mbi 10 here (VIDEO)

Jam i bindur se kete video do ta shikoni mbi 10 here (VIDEO)

Jam i bindur se kete video do ta shikoni mbi 10 here (VIDEO)

Ja “përleshjet” me arme mes policisë dhe trafikanteve të Lazaratit (Video)

Ja “përleshjet” me arme mes policisë dhe trafikanteve të Lazaratit (Video)

Kjo është një video amatore të cilën siguron A1 REPORT e përleshjeve mes policisë dhe trafikantëve të drogës. Në video dëgjohet breshëria e të shtënave, ndërsa fatkeqësisht pjesë e tyre… Read more »

Fotografi dhe video nga trazirat e fundit në lagjen Gjorgje Petrov të Shkupit

Fotografi dhe video nga trazirat e fundit në lagjen Gjorgje Petrov të Shkupit

Këto janë fotografitë officiale të protestave të sotnme në lagjen Gjorçe Petrov…

Premierë: Dhurata tregon “macet” në klipin e ri (Video)

Premierë: Dhurata tregon “macet” në klipin e ri (Video)

Ashtu siç është pritur, Dhurata ka pasur çfarë të tregojë në videoklipin e ri, të këngës së re që vjen si premierë në Zemra.org. Dhurata është përkujdesur që projekti i… Read more »