Lajme
  May 21, 2022

  Punëtorët në Maqedoni të papaguar për orët shtesë

  Punëtorët në Maqedoninë e Veriut ankohen se është bërë dukuri e zakonshme që të mos…
  Lajme
  March 6, 2022

  Bisedoi në telefon me Putinin, pozita e Erdoganit mes Rusisë dhe Ukrainës

  Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan zhvilloi sot një bisedë telefonike me homologun e tij rus…
  Lajme
  March 6, 2022

  Vazhdon ndalesa për qarkullim të automjeteve të rënda në rrugën Gostivar-Strazh

  Për shkak të reshjeve të borës edhe sot vazhdon ndalesa për qarkullim të automjeteve të…
  Lajme
  February 8, 2022

  Analiza a ekonomistit Artan Hamiti në lidhje me rritjen e pagës minimale në RMV

  Artan Hamiti magjister i shkencave ekonomike nga Gostivari, ne profilin e tij në Facebook ka…
  Lajme
  February 8, 2022

  Ali Ahmeti flet për arritjen e marrëveshjes për rritjen e pagës minimale në Maqedoni

  Kryetari i Bashkimit demokratik për integrim Ali Ahmeti në profilin e tij në Facebook ka…
  Lajme
  February 1, 2022

  Hallakat gjithe vendin me kete sekret ! Bekim Jashari tregon nje sekret per suImin ndaj Jasharajve prej Arkanit…

  Zheljko Razhnatoviç i njohur si Arkan ishte krlmineli serb që së bashku me Njësitin e…
  Bota
  December 22, 2021

  Divorci më i shtrenjtë në historinë e Britanisë, sa milion euro do të paguajë sheiku i Dubait gruas së 6-të

  Një shumë marramendëse prej 554 milionë paund (afërsisht 640 milionë euro) do t’i paguhet nga…
  Lajme
  December 20, 2021

  Lëvizje e re politike në kampin shqiptar në Maqedoni

  Profesoresha shqiptare nga Shkupi, Gjyla Çeliku, ka njoftuar formimin e një lëvizje të re politike…
  Lajme
  November 28, 2021

  Zbardhet misteri: Në autobus nuk kishte udhëtarë të tetë

  “BNT” bullgare bëri të ditur se është zbardhur misteri rreth udhëtarit të tetë, i cili…
  Lajme
  November 22, 2021

  Azem Vllasi: Ja kush e vrau Jusuf Gërvallen, Ky është personi që shtiu në të! (VIDEO)

  Avokati dhe jurisiti i njohur, Azem Vllasi, ka folur në emisionin ‘Kojshia Show’ për shumë…

  Video

   May 21, 2022

   Me “Kthehna” rikthehet Tuna – sjell bashkëpunimin e ri me The Victor

   Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu, i është rikthyer muzikës pas një pauze relativisht të gjatë. Zhvillimet në jetën private…
   December 23, 2021

   Dhurata Dora – Criminal – Video dhe Teksti

   L?r??? (t?k?t?) ?r?m?n?l – Dhur?t? D?r? ?? ?r?m?n?l ??nu ??k ? m?r N??? m’d?n ng?t v?t?t ?? ?r?m?n?l ?? m?n?n…
   August 27, 2021

   NRG BAND – PER TY

   Asniher mo s’më ke thirr Ti me m’vet mu a je mirë? E pas ndarjes me ty Kërkon s’du me…
   August 9, 2021

   Dhurata Dora ft. Noizy – Mi Amor

   Noizy Eyo, Dhurata (Ayy) Wouh, let’s turn it on the top (Ah) Stand up (Huh) (Yo, Jugglerz!) [Verse 1: Dhurata…
   July 7, 2021

   2TON – QIKA

   [Intro] Sa-sa shum po lun kjo qika, qika Mem tranu po dika, dika Nuk e di pse, pse t’prita, t’prita,…
   June 23, 2021

   Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B publikojnë “Prit pak”

   Epo ia vlejti pritja! Verës i shtohet një tjetër hit, ai i “Prit pak” nga Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B.…
   May 15, 2021

   Pritet mirë projekti “Aktore” nga reperi 2Ton

   Rep-artisti i njohur, 2 Ton, është shumë i veçantë në interpretimin e projekteve muzikore. Ai në rrjete sociale informon fansat…
   April 3, 2021

   Rita Ora sjell këngën “Bang Bang”

   Rita Ora për javë të tëra ka qenë ndër personat më të diskutueshëm në faqet rozë. Për të është folur…
   February 22, 2021

   Tayna x Flori Mumajesi x Cricket – Magdalena

   Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa her kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra…
   Back to top button