VIP

Karton i verdhë për të dashurën e Ronaldos

Si një modele e veshjeve intime dhe ndër më të paguarat në botë në profesionin e saj, Irina Shayk, është një eksperte në zgjedhjen e atyre veshjeve që i nxjerrin më në pah linjat e saj të holla dhe e paraqisin sa më joshëse.

Megjithatë, ndërsa morri pjesë në premierën e një filmi në Nju Jork një natë më parë, bukuroshja ruse morri një “karton të verdhë”, për mënyrën se si ishte kombinuar.

25-vjeçarja kishte mbuluar pjesët më tërheqëse të trupit të saj me një veshje të çuditshme lëkure, e cila i fshihte linjat e saj të famshme.

Një ditë pasi foto të mrekullueshme të saj u publikuan me një fustan nusërie, imazhi i djeshëm krijoi një kontrast me të vërtetë të thellë.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button