s Foto | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Foto

Pamje ekskluzive, “terroristi” që gjakosi Selën i lidhur me pranga (Foto)

Pamje ekskluzive, “terroristi” që gjakosi Selën i lidhur me pranga (Foto)

Ky është Jure Gjeorgjievski, sulmuesi i deputetit Ziadin Sela, ndaj të cilit Gjykata Themelore e Shkupit bashkë me babain e tij i ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh…. Read more »

Dalin pamjet tmerruese nga rrahja e Ziadin Selës (Video)

Dalin pamjet tmerruese nga rrahja e Ziadin Selës (Video)

Portali TetovaSot ka siguruar pamjet tmerruese nga dhuna në Parlament, ku shihet se si Ziadin Sela pa ndenja po tërhiqet zvarrë nga huliganët dhe kriminelët maqedonas. Dhuna e përgjakshme ka… Read more »

Jeta në kampet e azilit në Gjermani (Foto)

Jeta në kampet e azilit në Gjermani (Foto)

Kushtet që iu premtuan shumë qytetarëve të Kosovës që morën rrugën për në shtetet e Evropës, nuk po u dalin të jenë ashtu si i kishin imagjinuar. Kështu po ndodh… Read more »

Kjo është dhuna e ushtruar nga policia, ndaj shqiptarëve në Shkup (VIDEO+FOTO)

Kjo është dhuna e ushtruar nga policia, ndaj shqiptarëve në Shkup (VIDEO+FOTO)

Janë tmerruar banorët e lagjeve shqiptare nga bastisjet, përveç tjerash, disa të rinj shqiptar u keqtrajtuan nga policia maqedonase, në disa raste deri në gjakosje. VIDEO 10 minutëshe nga gjithë… Read more »

iPhone 6 me kamerë 10 megapikselë?

iPhone 6 me kamerë 10 megapikselë?

Thuhet se iPhone 6-a do te ketë një kamera më të përmirësuar. Kompania po përqendrohet më shumë tek kamera dhe filtrat për sa i përket telefonit të ri. Ka kohë… Read more »

Të gjithë në kërkim të Scarlett Johansson (Foto)

Të gjithë në kërkim të Scarlett Johansson (Foto)

Scarlett Johansson vazhdon të jetë e përsosur, si në paraqitjet e saja filmike, ashtu edhe kur pozon para aparatit. Prandaj, shërbimet e saja kërkohen nga regjisorët, nga brendet e njohura… Read more »

Aksident i 38 veturave në Sërbi, pjesëmarrës edhe mërgimtar shqiptar (FOTO-VIDEO)

Aksident i 38 veturave në Sërbi, pjesëmarrës edhe mërgimtar shqiptar (FOTO-VIDEO)

Dy persona e kanë humbur jetën kurse 26 të tjerë janë lënduar në një aksident komunikacioni në autostradën Beograd-Zagreb tek pika e pagesës Simanovci, rreth 35 kilometra në perëndim të… Read more »

Bukuroshet e Botërorit Brazil 2014 (Foto)

Bukuroshet e Botërorit Brazil 2014 (Foto)

Tashmë që 32 skuadrat kombëtare pjesëmarrëse në Kupën e Botës janë zyrtarizuar, mediat rozë përqëndrohen te shoqërueset ose bashkëshortet e futbollistëve që do të shikojmë në shkallët e stadiumeve braziliane…. Read more »

Fotografitë ‘e nxehta’ të zyrtares në MPJ-në serbe (Foto)

Fotografitë ‘e nxehta’ të zyrtares në MPJ-në serbe (Foto)

Një politikane seksi në Serbi ka bërë bujë në vendin e saj, pasi disa fotografi mjaft të nxehta u publikuan nga Blic. 27-vjeçarja Vanja Hadzovic, e cila është një zyrtare… Read more »

Dafina Zeqiri në lidhje të re? (Foto)

Dafina Zeqiri në lidhje të re? (Foto)

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, besohet se ka filluar një romancë të re. Dafina është parë e shoqëruar përkrah një djali gjatë një feste ku kanë qenë të pranishëm ajo… Read more »