Browsing Tag

Foto

Jeta në kampet e azilit në Gjermani (Foto)

Kushtet që iu premtuan shumë qytetarëve të Kosovës që morën rrugën për në shtetet e Evropës, nuk po u dalin të jenë ashtu si i kishin imagjinuar. Kështu po ndodh edhe me një qytetare të Kosovës e cila është duke qëndruar në kampin…

iPhone 6 me kamerë 10 megapikselë?

Thuhet se iPhone 6-a do te ketë një kamera më të përmirësuar. Kompania po përqendrohet më shumë tek kamera dhe filtrat për sa i përket telefonit të ri. Ka kohë që nuk kemi dëgjuar disa thashetheme të mira për iPhone 6-ën. Ka pasur shumë,…

Të gjithë në kërkim të Scarlett Johansson (Foto)

Scarlett Johansson vazhdon të jetë e përsosur, si në paraqitjet e saja filmike, ashtu edhe kur pozon para aparatit. Prandaj, shërbimet e saja kërkohen nga regjisorët, nga brendet e njohura për reklama, nga revistat më me zë në botë e të…

Bukuroshet e Botërorit Brazil 2014 (Foto)

Tashmë që 32 skuadrat kombëtare pjesëmarrëse në Kupën e Botës janë zyrtarizuar, mediat rozë përqëndrohen te shoqërueset ose bashkëshortet e futbollistëve që do të shikojmë në shkallët e stadiumeve braziliane. Mes bukurosheve në vendin e…

Dafina Zeqiri në lidhje të re? (Foto)

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, besohet se ka filluar një romancë të re. Dafina është parë e shoqëruar përkrah një djali gjatë një feste ku kanë qenë të pranishëm ajo dhe modeli Visar K. Sipas një burimi që ka dërguar këto…