s VIP | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: VIP

Zajmina Vasjari dehet kur bie në dashuri

Zajmina Vasjari dehet kur bie në dashuri

Zajmina Vasjari ka thënë se kënga “Do pi” me të cilën do të konkurrojë në festivalin “Kënga Magjike” nuk ka të bëjë me ndonjë histori të saj personale, porse ua… Read more »

Seldi lodhet duke kercyer

Seldi lodhet duke kercyer

Djaloshi simpatik i skenës shqiptare, Seldi Qalliu, si duket e ka marrë seriozisht konkurrimin në “Dancing With the Stars 3”. Ai ka treguar se kërcimin e ka dashur dhe është… Read more »

Kengetares Kesha i pëlqejnë rrugaçët

Kengetares Kesha i pëlqejnë rrugaçët

Diva e muzikës, Ke$ha, ka zbuluar çfarë i pëlqen te një mashkull. Krijuesja e hitit ´Tik Tok´, emri i vërtetë i të cilës është Kesha Rose Sebert, thotë se i… Read more »

Adrian Gaxha dhe Luana Vjollca, më në fund dalin hapur si çift

Adrian Gaxha dhe Luana Vjollca, më në fund dalin hapur si çift

Nuk e kanë thënë me zë të lartë se janë bashkë dhe më të dashuruar se kurrë. Edhe pse janë ngacmuar gjithmonë nga gazetarët, ata janë stepur paksa, aq sa… Read more »

Kengetares Pink i mungojnë sherret

Kengetares Pink i mungojnë sherret

Këngëtaren Pink e ka marrë malli për “një sherr të vërtetë”. Pink, e cila është në pritje të fëmijës së saj të parë, tregon se i mungojnë kohët kur njerëzit… Read more »

Vidhet fotoaparati me foto lakuriqe të Angelina-s

Vidhet fotoaparati me foto lakuriqe të Angelina-s

Brad Pitt është çmendur fare pasi kishte mësuar se i ishte vjedhur një fotoaparat i shtrenjtë. Fotoaparati Leica S2, i cili kushton mbi 20 mijë euro, është zhdukur gjatë xhirimeve… Read more »

Douglas e Jones, më të bashkuar se kurrë

Douglas e Jones, më të bashkuar se kurrë

Shumë pak vetë besonin se martesa mes Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones mund të zgjaste. Por ndryshe nga sa pritej, cifti feston 10-vjetorin e martesës. Michael dhe Catherine kanë dhënë… Read more »

Çiljeta e bën ta harrojë Londrën

Çiljeta e bën ta harrojë Londrën

Edhe pse kanë vetëm pak kohë që janë bashkë njëri me tjetrin, lidhja e tyre është aq intensive sa nuk i shohim tej syve të tyre. Bëhet fjalë për Çiljeta… Read more »

Pink shtatzënë, rrezatuese si asnjëherë

Pink shtatzënë, rrezatuese si asnjëherë

Këngëtarja Pink e cila ëhtë 12 javëshe shtatzënë i ka lejuar vetes dhë bashkëshortit të saj Carey Hart një fundjavë të mrekullueshme në plazhet e Los Angeles. E veshur me… Read more »

Elsa Lila shtatzënë?

Elsa Lila shtatzënë?

Mësohet se këngëtarja e njohur shqiptare Elsa Lila është shtatzënë në muajin e pestë, edhe pse ka preferuar që të mos e bëj publik lajmin. Mjekët kanë konfirmuar se fëmija… Read more »