Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!
Browsing Tag

VIP

Zajmina Vasjari dehet kur bie në dashuri

Zajmina Vasjari ka thënë se kënga “Do pi” me të cilën do të konkurrojë në festivalin “Kënga Magjike” nuk ka të bëjë me ndonjë histori të saj personale, porse ua dedikon fansave që e gjejnë veten te ajo këngë. “Kënga nuk ka lidhje me…

Seldi lodhet duke kercyer

Djaloshi simpatik i skenës shqiptare, Seldi Qalliu, si duket e ka marrë seriozisht konkurrimin në “Dancing With the Stars 3”. Ai ka treguar se kërcimin e ka dashur dhe është munduar ta tregojë edhe gjatë profesionit që ai e ka, në skenë.…

Kengetares Kesha i pëlqejnë rrugaçët

Diva e muzikës, Ke$ha, ka zbuluar çfarë i pëlqen te një mashkull. Krijuesja e hitit ´Tik Tok´, emri i vërtetë i të cilës është Kesha Rose Sebert, thotë se i pëlqejnë djemtë të cilët kanë “mjekër të një të një personi të pa-shtëpi” dhe një…

Kengetares Pink i mungojnë sherret

Këngëtaren Pink e ka marrë malli për “një sherr të vërtetë”. Pink, e cila është në pritje të fëmijës së saj të parë, tregon se i mungojnë kohët kur njerëzit konfliktoheshin fizikisht kur kishin keqkuptime. “Më mungon një sherr i…

Vidhet fotoaparati me foto lakuriqe të Angelina-s

Brad Pitt është çmendur fare pasi kishte mësuar se i ishte vjedhur një fotoaparat i shtrenjtë. Fotoaparati Leica S2, i cili kushton mbi 20 mijë euro, është zhdukur gjatë xhirimeve të filmit të Angelina Jolie në Hungari.Mirëpo, kjo shumë…

Douglas e Jones, më të bashkuar se kurrë

Shumë pak vetë besonin se martesa mes Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones mund të zgjaste. Por ndryshe nga sa pritej, cifti feston 10-vjetorin e martesës. Michael dhe Catherine kanë dhënë një intervistë për "Daily Mirror", ku flasin…

Çiljeta e bën ta harrojë Londrën

Edhe pse kanë vetëm pak kohë që janë bashkë njëri me tjetrin, lidhja e tyre është aq intensive sa nuk i shohim tej syve të tyre. Bëhet fjalë për Çiljeta Xhilagën dhe Aleksandrin, të dashurin e saj që jeton në Angli. Duket se djaloshi ka…

Pink shtatzënë, rrezatuese si asnjëherë

Këngëtarja Pink e cila ëhtë 12 javëshe shtatzënë i ka lejuar vetes dhë bashkëshortit të saj Carey Hart një fundjavë të mrekullueshme në plazhet e Los Angeles. E veshur me një kostum banjoje të zezë, duke nxjerrë në pah tatuazhet e saj të…

Elsa Lila shtatzënë?

Mësohet se këngëtarja e njohur shqiptare Elsa Lila është shtatzënë në muajin e pestë, edhe pse ka preferuar që të mos e bëj publik lajmin. Mjekët kanë konfirmuar se fëmija është vajzë, dhe për këtë kanë zbuluar burime të afërta me…