s FaceBook | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: FaceBook

Një SERBE që cmend shoqerinë në FACEBOOK!

Një SERBE që cmend shoqerinë në FACEBOOK!

Një SERBE që cmend shoqerinë në FACEBOOK! Vazhdoni per te pare videon! [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Rama takon kryeministrin e Kinës për bashkëpunimin ekonomik

Rama takon kryeministrin e Kinës për bashkëpunimin ekonomik

Kryeministri Rama, paraditen e sotme ka informuar se do të takohet me kryeministrin e Kinës, për të thelluar bashkëpuniminekonomik mes dy vendeve. “Për pak minuta, takimi dypalësh me kryeministrin e… Read more »

Facebook me pagesë?

Facebook me pagesë?

Facebook qe nga 1 janari i vitit te ardhshëm do te behet me pagese për secilin nga përdoruesit e tij. Pagesa do te jete 2.99 dollarë ne muaj. Ky ishte… Read more »

Facebook i bën përdoruesit të mjerueshëm

Facebook i bën përdoruesit të mjerueshëm

Facebook është rrjeti më i madh social në botë me më shumë se 1.15 miliardë përdorues aktiv mujor. Dhe nga pikëpamja e përdoruesve, rrjeti social i shërben një qëllimi të… Read more »

Moderatorja e KTV-së sfidon Tunën dhe ‘zogun’ e saj

Moderatorja e KTV-së sfidon Tunën dhe ‘zogun’ e saj

Prezantuesja e lajmeve qëndrore në televizionin Kohavision (KTV), Edona Zogu, ka ironizuar me këngëtaren shqiptare Tuna, të cilën e ka ‘sfiduar’ në rrjetin social Facebook. Tuna, e cila njihet ndryshe… Read more »

Facebook ka 1 milion reklamues

Facebook ka 1 milion reklamues

Facebook ka arritur në 1 milion reklamues, dhe kjo shifër sinjalizon se rrjeti social është bërë një kanal tashmë “tradicional” për reklamat e bizneseve të vogla dhe të mesme. Në… Read more »

Vlorës ia kanë thyer fjalëkalimin në FaceBook

Vlorës ia kanë thyer fjalëkalimin në FaceBook

Ministres për Integrime Evropiane, Vlora Çitakut, i është thyer passwordi i faqes se saj zyrtare në Facebook. Një gjë e tillë është bërë e ditur nga vet ministrja Çitaku, e… Read more »

Hiqen si femra në Facebook, grabisin 19-vjeçarin në Kamzë

Hiqen si femra në Facebook, grabisin 19-vjeçarin në Kamzë

TIRANE – Dy të rinj nga Kamza kanë gjetur një mënyrë origjinale për të grabitur nëpërmjet rrjetit social me përhapje të gjerë, “Facebook”. Në fund të vitit që shkoi, rreth… Read more »

Facebook me fytyrë të re, ja çfarë ndryshon!

Facebook me fytyrë të re, ja çfarë ndryshon!

Facebook ka prezantuar këtë të enjte ndryshime të konsiderueshme në atë që quhet “News Feed” apo faqja e parë  që përdoruesit shohin kur hyjnë në rrjetin social. Vetë themeluesi i… Read more »

Ja cka ndodh kur rin tere naten ne Facebook (Video)

Ja cka ndodh kur rin tere naten ne Facebook (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]