s Shqip | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Shqip

Bleona flet shqip në serialin me Steven Seagal (Video)

Bleona flet shqip në serialin me Steven Seagal (Video)

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, e ka provuar veten si aktore në serialin televiziv amerikan, në të cilin roli kryesor i takon legjendës së aksionit, Steven Seagal. Secili episod i serialit… Read more »

Gjyle Qollaku – Prap kjo zemer 2012

Gjyle Qollaku – Prap kjo zemer 2012

Emra Musliman te perkthyera ne emra Shqip

Emra Musliman te perkthyera ne emra Shqip

Abdullah (ar) adhurues i Zotit Abdulatif (ar) adhurues i Zotit (ledhatues) Abdulaziz (ar) adhurues i Zotit Fuqiplote Abdulbaki (ar) adhurues i Zotit te perhershem Abdulfetah (ar) adhurues i Zotit Triumfues… Read more »

Poezi Dashurie 2012

Poezi Dashurie 2012

Te desha Te desha kur ishe vetem. Te desha kur doje te largoheshe. Te desha dhe pse ti nuk me doje.Po pra! Te kam dashur si askush tjeter dhe ne… Read more »

Qumili dhe Moja

Qumili dhe Moja

Cima – Nusja e Kullerit 2012

Cima – Nusja e Kullerit 2012

Cima N bunar 2012

Cima N bunar 2012

Cima N'Bunar 2o12

Butiku – Moda e fundit

Butiku – Moda e fundit

Endrrat e Lalushit 2011 Pjesa 1 / 4

Endrrat e Lalushit 2011 Pjesa 1 / 4

Mera Zymeri  – Jackpot 2011

Mera Zymeri – Jackpot 2011

Teksti i Kenges Mera Zymeri – Jackpot Ti me je si nje dhurat nuk e di si do te mbaaj si nje diamant kam me trujt dhe prej zemres skam… Read more »