Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!
Browsing Tag

Kengetarja

Gwen Stefani lind djalë

Këngëtarja amerikane, Gwen Stefani, ka sjellë në jetë djalin e saj të tretë me burrin Gavin Rossdale. Us Weekly raporton se anëtarja e “No Doubt” ka lindur fëmijën e saj ditën e premte. Stefani dhe Rossdale janë të martuar qe 11 vite…

Adelina lë nën hije këngëtarët maqedonas

Këngëtarja shkupjane, Adelina Tahiri, është dukur super seksi në koncertin kushtuar pavarësisë së Maqedonisë. Siç njoftojnë mediat maqedonase, hiret e saja të bujshme kanë lënë nën hije këngët ritmike. Me pantallona të shkurtër ajo ka…

Tuna feston ditëlindjen e 28-të

Këngëtarja e cila po e shijon kulmin e suksesit në karrierën e saj, Tuna, është duke e festuar ditëlindjen e 28-të. Tuna, e cila momentalisht po shijon suksesin e super hitit “Fenix” në bashkëpunim me të dashurin e saj Cozman, ka…

Djemtë mblidhen rreth “zogut” të Tunës

Këngëtarja shkupjane së fundmi, me humor ose jo, po bën biznes me “zogun”. Ajo ka tërhequr vëmendjen rreth vetes, duke përmendur këtë fjalë dhe gjithashtu duke prekur pjesët intimet të trupit gjatë performansave në skenë. Sigurisht që më…

Loreta Kaçka – Lori vjen me dy kenge

Kengetarja Loreta Kacka ka bere te ditur ne nje interviste per “Bluetooth” se eshte ne pergaditje te dy kengeve qe do t’i lancoj se shpejti me videoklip. Kenga e pare titullohet “Nuk mundem” qe ben fjale per dashurine me vuajtje, lendime…

Shota Baraliu ” i fut duart” Erleta Hotit

Këngëtarja Shota Baraliu është fotografuar në një club me ish-bashkëshorten e Kastro Zizos, Erleta Hotin. Vajzat janë shumë mikesha dhe siç shohim edhe në foto nuk kanë komplekse nga njëra-tjetra. Shota është kapur “mat” teksa tenton…

Fergie përgatitet për albumin e dytë solo

Këngëtarja Fergie planifikon të publikojë albumin e dytë, për të cilin thotë se ka shumë ide, ndërsa së shpejti planifikon fillimin e punës dhe incizimin e këngëve. “Nuk mund të them se më mungojnë udhëtimet dhe promovimet, sepse e kam…

Videoja më ka shqetësuar mua, familjen dhe fansat

Këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qereti, ka reaguar pas publikimit në internet të në një videoxhirimi ku ajo shfaqej e zhveshur lakuriq. Shikoni Videon ketu! Sipas agjencisë informative Presheva Jonë, Bleona është shprehur e indinjuar…