Gara në DWS do të zhvillohet mes femrave seksi

Këto ditë pritet të nisë spektakli “Dancing With the Stars Albania”, një garë mes emrave të njohur që sfidojnë njëri-tjetrin me kërcim. Ky është viti i tretë i këtij spektakli në Shqipëri, dhe pas dy edicioneve të fituara nga dy personazhe meshkuj, modeli Oni Pustina dhe aktori Enver Petrovci, ndoshta automatikisht pritshmëria këtë herë është për një fituese femër. Ndaj...

Anjeza Maja prezanton përsëri “Maratonën e këngës popullore”

Në kokë mban kurorën e “Miss-it”. E bukur dhe shumë tërheqëse, madje një prezantuese shumë e zonja. Edhe këtë vit si duket do të kemi rastin ta shohim Anjeza Majën, prezantuesen e Tv Klan se si drejton me mjeshtërinë e saj “Maratonën e këngës popullore”. “Miss Tirana 2001” tashmë ka vendosur që karrierën e saj ta vazhdojë si gazetare televizive. Shpesh shtypi rozë...