Kapet pas 13 vitesh kreu i një organizate kriminale

Pas 13 vitesh kërkim, është vënë në prangat e Policisë së Vlorës Arben Njazi Isufi (Purizio), drejtues i një organizate kriminale shqiptaro-italiane, që trafikonte drogë dhe qenie njerëzore drejt Italisë. Falë operacionit të koduar “Kujtesa” është vënë në pranga i kërkuari nga Interpoli, 51-vjeçari Arben Njazi Isufi (Purizio), banues në lagjen “Pavarësia” në Vlorë,...