Bleona në “American Music Awards”

Bleona Qereti të dielën mbrëma ka qenë pjesë e një prej ngjarjeve më të popullarizuara të shoubizit në Amerikë, “American Music Awards”. Këngëtarja shqiptare është dukur super seksi në këtë eveniment. Ajo ka qenë e veshur me një fustan shumë të hapur duke treguar kështu linjat ‘e pasura’ të trupit. Bleona ka kohë që i frekuenton këto ambiente dhe qëllimi kryesor...