Arrestohet Amir Sopa

Policia e Kosovës ka arrestuar tw dielwn Amir Sopën, i arratisur nga burgu i Dubravës në vitin 2007- raporton RTV21. Operacioni i policisë i koduar me emrin “Gjahu i mprehtë” i zhvilluar në rajonin e Kaçanikut ka rezultuar me bastisjen e një shtëpie ku është lokalizuar dhe më pas arrestuar i shumëkërkuari Amir Sopa, i cilësuar si person me rrezikshmëri të lartë. Policia...