KosovaLajme

Arrestohet Amir Sopa

Policia e Kosovës ka arrestuar tw dielwn Amir Sopën, i arratisur nga burgu i Dubravës në vitin 2007- raporton RTV21.
Operacioni i policisë i koduar me emrin “Gjahu i mprehtë” i zhvilluar në rajonin e Kaçanikut ka rezultuar me bastisjen e një shtëpie ku është lokalizuar dhe më pas arrestuar i shumëkërkuari Amir Sopa, i cilësuar si person me rrezikshmëri të lartë.

Policia ka sekuestruar me këtë rast edhe një armë ilegale që është gjetur në shtëpinë ku është arrestuar.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close