List/Grid

Tag Archives: Adelina Ismaili

Intervista Adelines po cmend Mediat (VIDEO)

Intervista Adelines po cmend Mediat (VIDEO)

Intervista Adelines po cmend Mediat (VIDEO) 272 total views, 1 views today

272 total views, 1 views today

Adelina Ismaili Ne Nje Koncert i Del Jasht Gjoksi (VIDEO)

Adelina Ismaili Ne Nje Koncert i Del Jasht Gjoksi (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]   1,098 total views, 2 views today

1,098 total views, 2 views today

Sukseset, shpifjet dhe xhelozia semuren Adelina Ismailin

Sukseset, shpifjet dhe xhelozia semuren Adelina Ismailin

Disa here eshte sulmuar nga media te ndryshme per shkak te sukseseve te cilat kengetarja. Zedhenesja e kengetares delaron:  ”Keni mirekuptim per shendetin e Adelines, ajo ka blere shtepi ne… Lexo më gjërësisht.. »

141 total views, no views today

Motrat Ismaili, Zanfina e Adelina vijnë me bashkëpunimin e dytë

Motrat Ismaili, Zanfina e Adelina vijnë me bashkëpunimin e dytë

Motrat Adelina e Zanfina Ismaili pas bashkëpunimit mjaftë të suksesshëm të tyre të titulluar “Dy motra e një frajer” bashkëpunim ky i realizuar vite më parë më në fund kanë… Lexo më gjërësisht.. »

558 total views, 1 views today

Adelina Ismaili në lidhje dashurie me menaxherin e saj Valin

Adelina Ismaili në lidhje dashurie me menaxherin e saj Valin

Pop ylli kosovar, Adelina Ismaili ka thyer heshtjen pas më shumë se dy vitesh. Ajo ka pranuar se është në lidhje me menaxherin e saj, Valin. “Jam në lidhje. Edhe… Lexo më gjërësisht.. »

489 total views, no views today

Adelina Ismaili zihet me dj serbe për çështje nacionaliteti

Adelina Ismaili zihet me dj serbe për çështje nacionaliteti

Adelina  Ismaili është një prej këngëtareve të para shqiptare të Kosovës e cila u doli hapur kundër regjimit serb në Kosovë. Ajo ka kënduar “Ushtrinë time do ta bëj me… Lexo më gjërësisht.. »

194 total views, no views today

Balkanika shpall Adelina Ismailin artisten e javës, mposhtet Inna dhe Lepa Brena

Balkanika shpall Adelina Ismailin artisten e javës, mposhtet Inna dhe Lepa Brena

Rikthimi me këngën “I love you more” i ka sjellë Adelina Ismailit një fat të paparë. Pasi u lançua vetëm në Youtube, në televizionin më të madh të Ballkanit me… Lexo më gjërësisht.. »

345 total views, 1 views today

Fansat besojnë se do të jem edhe një avokate e zonja

Fansat besojnë se do të jem edhe një avokate e zonja

Kjo është Zanfina Ismaili, këngëtarja, e cila e filloi karrierën në moshën 4- vjeçare me këngën “Me 2 gishta përmbi sy”, në duet me Adelinën, motrën e madhe, që e… Lexo më gjërësisht.. »

218 total views, 1 views today

Adelina Ismajli dhe Lady Gaga, bashkë në një CD internacionale

Adelina Ismajli dhe Lady Gaga, bashkë në një CD internacionale

Këngëtarja më e suksesshme kosovare, Adelina Ismajli ka vendosur që të kurorëzojë sukseset e saja. Siç u vlerësua në jo pak media shqiptare, ajo bëri hapin më gjigant të karrierës… Lexo më gjërësisht.. »

430 total views, no views today

Zanfina dhe Adelina këngë për tregun europian

Zanfina dhe Adelina këngë për tregun europian

Këngëtarja Zanfina Ismaili sapo ka mbaruar disa koncerte gjatë këtyre ditëve në Zvicër. Ajo ishte e ftuar në disa diskoteka të mëdha shqiptare në Zvicër duke argëtuar publikun shqiptar me… Lexo më gjërësisht.. »

345 total views, no views today