s Motrat Ismaili, Zanfina e Adelina vijnë me bashkëpunimin e dytë | www.Zemra.Org

Motrat Ismaili, Zanfina e Adelina vijnë me bashkëpunimin e dytë

Motrat Adelina e Zanfina Ismaili pas bashkëpunimit mjaftë të suksesshëm të tyre të titulluar “Dy motra e një frajer” bashkëpunim ky i realizuar vite më parë më në fund kanë vendosur që tek simpatizuesit tyre të sjellin edhe bashkëpunimin e dytë.

Këtë gjë e konfirmoi vet këngëtarja Adelina Ismaili në emisionin “Express” të KTV-së. Diva Shqiptare,Adelina Ismaili nuk deshi të zbuloj rreth bashkëpunimit veçse ende janë tek baza e tij.

Adelina shtoi gjithashtu se po “ja ngreh grrepin” edhe Zanfinës që ta fusë edhe atë në tregun Europian,jo se dëshiron Adelina ose Zanfina,por ja kërkuan këtë gjë.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.