List/Grid

Tag Archives: Alberie Hadergjonaj

Biografia e Albërie Hadërgjonaj

Biografia e Albërie Hadërgjonaj

Vendlindja: Deçan Mosha: 39 Vjeç Ditëlindja: 15 Shtator 1975 Shenja e Horoskopit: Virgjeresha Alberie Hadergjonaj është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur. E kush nuk e mban mend… Lexo më gjërësisht.. »

967 total views, no views today

Femrat e njohura të ekranit që nuk u rezistuan dot operacioneve plastike

Femrat e njohura të ekranit që nuk u rezistuan dot operacioneve plastike

Ato janë të bukura, të suksesshme dhe të famshme. Pamja e tyre përherë të befason. Të qenit në formë dhe sidomos lufta ndaj plakjes nuk është aspak një fenomen shqiptar…. Lexo më gjërësisht.. »

338 total views, no views today

Anxhelina Hadergjonaj foto ‘hot’ nga SHBA

Anxhelina Hadergjonaj foto ‘hot’ nga SHBA

Prej pak javësh, këngëtarja e re Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, është vendosur për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vend të cilin e sheh si… Lexo më gjërësisht.. »

222 total views, no views today

Albërie dhe Anxhelina Hadërgjonaj: Muzika në ADN

Albërie dhe Anxhelina Hadërgjonaj: Muzika në ADN

Kohët e fundit po lakohet më shumë emri i së bijës, që cilësohet ndryshe edhe si “Shakira shqiptare”, edhe pse Albërie Hadërgjonaj si për të kompensuar mungesën disi të gjatë… Lexo më gjërësisht.. »

495 total views, no views today