List/Grid

Tag Archives: Altuna Sejdiu

Zogu më seksi se kurrë, e provokon Florenta?

Zogu më seksi se kurrë, e provokon Florenta?

Këngëtarja shkupjane Altuna Sejdiu, edhe më tej po shijon suksesin e këngës së saj “Fenix”. E angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore, thuajse gjithmonë në krah të të dashurit të… Lexo më gjërësisht.. »

502 total views, 1 views today

Djemtë mblidhen rreth “zogut” të Tunës

Djemtë mblidhen rreth “zogut” të Tunës

Këngëtarja shkupjane së fundmi, me humor ose jo, po bën biznes me “zogun”. Ajo ka tërhequr vëmendjen rreth vetes, duke përmendur këtë fjalë dhe gjithashtu duke prekur pjesët intimet të… Lexo më gjërësisht.. »

200 total views, 1 views today

Tuna pranon lidhjen me Cozman? (Foto)

Tuna pranon lidhjen me Cozman? (Foto)

Një fotografi e publikuar në rrjetet sociale ka forcuar edhe më shumë spekulimet se këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna është në lidhje me reperin Cozman. “Një moment relaksi i të dielës me… Lexo më gjërësisht.. »

454 total views, 2 views today

Skandali i Tunes ne X factor (Video)

Skandali i Tunes ne X factor (Video)

Kengetarja Tuna, e cila cilesohet si nje vajze mjaft e talentuar ne fushen e muzikes, eshte poashtu nje personalitet qe mban vemendjen e fansave dhe mediave ne fokus, me skandale… Lexo më gjërësisht.. »

285 total views, 1 views today

Tuna bie ne dashuri me konkurentin e X Factor (VIDEO)

Tuna bie ne dashuri me konkurentin e X Factor (VIDEO)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 152 total views, 1 views today

152 total views, 1 views today

Tuna ne Gjilan tu e prek me dore

Tuna ne Gjilan tu e prek me dore

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 275 total views, no views today

275 total views, no views today

Tuna me ‘I asaj’ rremben cmimin e madh ne ZHSHA 2012

Tuna me ‘I asaj’ rremben cmimin e madh ne ZHSHA 2012

“Kuq e Zi” ka qenë veshja e cila është munduar të respektohet nga të gjithë artistët e shumtë të cilët kishin mbërritur për të qenë të pranishëm në mbrëmjen e… Lexo më gjërësisht.. »

132 total views, 1 views today

Vali Corleone shperthen “Fyen” prap Tunen (VIDEO)

Vali Corleone shperthen “Fyen” prap Tunen (VIDEO)

Valentino Vali Corleone, Tregon per Televizionin se si Tuna i ka derguar njerzit per te lutur valin qe mos te bente ate qe kishte thene se do te bente maredhenie… Lexo më gjërësisht.. »

280 total views, 1 views today

Tuna provokon me menaxherin e saj

Tuna provokon me menaxherin e saj

Këngëtarja shkupjane Altuna Seldiu ka pasur pak kohë për të pushur në Mavrovë të Maqedonisë, ndërsa e shohim këtë foto shumë provokuese që e kishte publikuar në Facebookun e saj,… Lexo më gjërësisht.. »

179 total views, no views today

Altuna Sejdiu Tuna vjen me një super klip

Altuna Sejdiu Tuna vjen me një super klip

Pop ylli shqiptar, Tuna, ka lansuar këngën e re të titulluar “I Asaj”, të cilës këngë dhe ia ka shoqëruar një videkolip të jashtëzakonshëm. Kënga është punuar nga Vig Poppa… Lexo më gjërësisht.. »

393 total views, 2 views today