VIP

Zogu më seksi se kurrë, e provokon Florenta?

Këngëtarja shkupjane Altuna Sejdiu, edhe më tej po shijon suksesin e këngës së saj “Fenix”. E angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore, thuajse gjithmonë në krah të të dashurit të saj Cozman, Tuna duket më e lumtur se kurrë.

zogu

Kohë pas kohe, ajo na “freskon” me foto të ndryshme. E bukur dhe sexy, Tuna së fundmi ka postuar një foto me Florentën, të dashurën e Getoar Selimit.

E paksa quditshëm ka dalë kjo e fundit, e cila ka mbajtur njërën dorë në vend të papërshtatshëm. Megjithatë të dyja kanë një miqësi të fortë mes veti dhe shpresh herë shihen së bashku.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close