List/Grid

Tag Archives: Amarda Toska

Shijet e vajzave shqiptare jane rafinuar shume

Shijet e vajzave shqiptare jane rafinuar shume

Ishte vetem 10 vjece kur provoi per here te pare magjine e skenes dhe qe atehere vendosi te mos ndahej me prej saj. U rrit bashke me baletin dhe ndjeu… Lexo më gjërësisht.. »

420 total views, no views today

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi bashke ne skene

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi bashke ne skene

Partnerë në jetë, por si do të funksionojë çifti Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi si partnerë në skenë?! Ajo natyrë pak a shumë serioze dhe ai natyrë plot humor tashmë… Lexo më gjërësisht.. »

945 total views, no views today

Ami është nusja që “ia mbledh” burrit

Ami është nusja që “ia mbledh” burrit

Vazhdon jehona e dasmës së showgirl-it, Amarda Toska dhe aktorit e këngëtarit Ermal Mamaqi. Këtë radhë të dy vijnë në një imazh tjetër, shfaqen duke bere nje reklam te markes… Lexo më gjërësisht.. »

597 total views, no views today