VIP

Ami është nusja që “ia mbledh” burrit

Vazhdon jehona e dasmës së showgirl-it, Amarda Toska dhe aktorit e këngëtarit Ermal Mamaqi. Këtë radhë të dy vijnë në një imazh tjetër, shfaqen duke bere nje reklam te markes se njohur te makinave FIAT. Në fotot artistike, bie në sy roli i Amit si nusja me teka dhe lozonjare dhe bashkëshorti që \’nuk po ia mbledh dot gruas\’, por gruaja ne kete rast ia ben \’8 me 2\’ burrit.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close