Warning: unlink(/home/zemraorg/public_html/wp-content/plugins/stats-counter/flag_init): No such file or directory in /home/zemraorg/public_html/wp-content/plugins/stats-counter/wpadm-class-wp.php on line 778
Argjentina | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Argjentina

Argjentina mposht Kolumbinë

Argjentina mposht Kolumbinë

Një rikthim në gjysmën e dytë, ka bërë që përfaqësuesja e Argjentinës ta mposhtë Kolumbinë me rezultat 2-1 në ndeshjen e vlefshme kualifikuese për Kampionatin e ardhshëm Botëror. Në fund… Lexo më gjërësisht.. »

66 total views, no views today

Messi martohet në fund të qershorit

Messi martohet në fund të qershorit

Futbollisti më i mirë në botë, Lionel Messi, sipas mediave spanjolle do të martohet me bukuroshen dhe të dashurën e tij, Antonella Roccuzzo në fund të qershorit. Lionel Messi është… Lexo më gjërësisht.. »

140 total views, 1 views today