Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Messi martohet në fund të qershorit

0 5

Futbollisti më i mirë në botë, Lionel Messi, sipas mediave spanjolle do të martohet me bukuroshen dhe të dashurën e tij, Antonella Roccuzzo në fund të qershorit.

Lionel Messi është takuar me Antonellan në moshën pesë vjeçare dhe që të dy janë nga Rosario i Argjentinës. Ata e njohin mirë njëri-tjetrin dhe për Lionel Messin, jeta e tij do të kompletohet me t`u kurorëzuar me Roccuzzon.

“E kam parë Antonellën duke u rritur. Njihemi mirë që nga fëmijëria. Gjithashtu edhe familjet tona njihen mirë, kështu që nuk kemi asnjë dyshim për njëri-tjetrin”, citohet të ketë thënë Messi nga AS.

Leave A Reply

Your email address will not be published.