Messi martohet në fund të qershorit

Futbollisti më i mirë në botë, Lionel Messi, sipas mediave spanjolle do të martohet me bukuroshen dhe të dashurën e tij, Antonella Roccuzzo në fund të qershorit.

Lionel Messi është takuar me Antonellan në moshën pesë vjeçare dhe që të dy janë nga Rosario i Argjentinës. Ata e njohin mirë njëri-tjetrin dhe për Lionel Messin, jeta e tij do të kompletohet me t`u kurorëzuar me Roccuzzon.

“E kam parë Antonellën duke u rritur. Njihemi mirë që nga fëmijëria. Gjithashtu edhe familjet tona njihen mirë, kështu që nuk kemi asnjë dyshim për njëri-tjetrin”, citohet të ketë thënë Messi nga AS.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*