List/Grid

Tag Archives: Arme

Ja “përleshjet” me arme mes policisë dhe trafikanteve të Lazaratit (Video)

Ja “përleshjet” me arme mes policisë dhe trafikanteve të Lazaratit (Video)

Kjo është një video amatore të cilën siguron A1 REPORT e përleshjeve mes policisë dhe trafikantëve të drogës. Në video dëgjohet breshëria e të shtënave, ndërsa fatkeqësisht pjesë e tyre… Lexo më gjërësisht.. »

255 total views, no views today

Villa,Armë,Luks i madhë,Kapet kapo i bandës së drogës në Shqipëri,Ja jeta e tij luksoze (VIDEO)

Villa,Armë,Luks i madhë,Kapet kapo i bandës së drogës në Shqipëri,Ja jeta e tij luksoze (VIDEO)

Ministria e Brendshme zbardh detaje të operacionit të përbashkët antidrogë ndërmjet Policisë së Shtetit dhe Policisë së Kosovës, në bashkëpunim dhe me agjenci të tjera ligjzbatuese. Sipas njoftimit gjatë operacionit… Lexo më gjërësisht.. »

461 total views, no views today

Përplasje mes shqiptarëve nga Kosova e Shqipëria

Përplasje mes shqiptarëve nga Kosova e Shqipëria

Betejë me armë në zonën e Institutit në kryeqytet. Dy grupe përplasen dhe në fund tentojnë të zgjidhin gjithçka me nxjerrën e armëve. Për fat nuk ka të plagosur, ndërsa… Lexo më gjërësisht.. »

194 total views, no views today

Ja pse thuajn nuk luhet me arme (Video Trishtuese)

Ja pse thuajn nuk luhet me arme (Video Trishtuese)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 266 total views, no views today

266 total views, no views today

Rrahje – Edhe me arme edhe han dajak (VIDEO)

Rrahje – Edhe me arme edhe han dajak (VIDEO)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 135 total views, no views today

135 total views, no views today

Tiranë, polici plagos shoferin

Tiranë, polici plagos shoferin

Një plagosje me armë zjarri raportohet të ketë ndodhur mëngjesin e kësaj të diele rreth orës 10:00 në kryeqytet. Sipas të dhënave nga vendngjarja, një shofer furgoni ka mbetur i… Lexo më gjërësisht.. »

205 total views, no views today

Tre të plagosur në Gjakovë

Tre të plagosur në Gjakovë

Tre persona janë plagosur me armë zjarri mbrëmë në Gjakovë. Policia e Kosovës bënë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 1.30 minuta në rrugën “Martin Camaj”, pikërisht në… Lexo më gjërësisht.. »

135 total views, no views today

Grabitësit e maskuar sulmojnë recepsionistin

Grabitësit e maskuar sulmojnë recepsionistin

Në orët e hershme të mëngjesit të së martës , në motelin ,,XXL”, i cili gjendet përgjatë magjistrales Ferizaj-Prishtinë, ka ndodhur një rast i grabitjes. Sipas, viktimës A.S. (38), deri… Lexo më gjërësisht.. »

157 total views, no views today

Meksikë, përleshje në burg, 30 të vdekur

Meksikë, përleshje në burg, 30 të vdekur

Rreth 30 të burgosur kanë vdekur në një luftim mes anëtarëve të bandave të ndryshme në një burg në veri të Meksikës, bëjnë të ditur autoritetet lokale. Burimet deklarojnë se… Lexo më gjërësisht.. »

185 total views, no views today

Prishtinë, dy të arrestuar për kanosje me armë

Prishtinë, dy të arrestuar për kanosje me armë

Policia në Prishtinë ka arrestuar dy të dyshuar për kanosje me armë. Rasti kishte ndodhur të hënën në rrugën “27 Nëntori”, ku pas një mosmarrëveshje në mes të tre personave… Lexo më gjërësisht.. »

249 total views, no views today