List/Grid

Tag Archives: amerikan

Realiteti ne Irak – Shikoni se si ushtaret amerikan i rrahin civilet Irakian (Video Shokuese)

Realiteti ne Irak – Shikoni se si ushtaret amerikan i rrahin civilet Irakian (Video Shokuese)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 223 total views, no views today

223 total views, no views today

Shikoni cka bejne ushtaret amerikan ne kohen e lire (VIDEO)

Shikoni cka bejne ushtaret amerikan ne kohen e lire (VIDEO)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 153 total views, no views today

153 total views, no views today

Beyonce të lë pa tekst (Video)

Beyonce të lë pa tekst (Video)

Reperi i njohur amerikan, Jay Z, ka mbajtur një nga koncertet e shumta në New York, ndërsa në skenë i është bashkuar edhe gruaja e tij, Beyonce Knowles. Këngëtarja është… Lexo më gjërësisht.. »

181 total views, no views today

Clinton: Sulmi në Bengazi, të godasë ndërgjegjen e të gjithëve

Clinton: Sulmi në Bengazi, të godasë ndërgjegjen e të gjithëve

Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton, ka dënuar ashpër sulmin ndaj Konsullatës së Shteteve të Bashkuara në Bengazi të Libisë, ku ka humbur jetën ambasadori Christopher Stivens dhe tre zyrtarë… Lexo më gjërësisht.. »

178 total views, no views today

Publikohet plani amerikan për sulmin ndaj Iranit

Publikohet plani amerikan për sulmin ndaj Iranit

Amerikanët e kanë të përpunuar planin e sulmeve ndaj Iranit, respektivisht planin për të gjitha ato gjëra që janë të nevojshme për realizimin e atij sulmi. Gjatë javës së kaluar,… Lexo më gjërësisht.. »

248 total views, no views today

Zbulohet bashkejetesa e Ciljetes me arkitektin amerikan

Zbulohet bashkejetesa e Ciljetes me arkitektin amerikan

Çiljeta Xhilaga është duke jetuar këto kohë një histori të re dashurie. Këngëtarja seksi, e cila së fundmi i është përkushtuar maksimalisht një sipërmarrjeje private, mësohet se ka nisur bashkëjetesën… Lexo më gjërësisht.. »

326 total views, no views today

Snoop Dogg: Becks, baba pasionant

Snoop Dogg: Becks, baba pasionant

Reperi amerikan, Snoop Dogg, mendon se futbollisti anglez, David Beckham, është një baba pasionant. Reperi thotë se superylli i LA Galaxy gjithmonë i vë në rend të parë katër fëmijët… Lexo më gjërësisht.. »

221 total views, no views today

Cheryl Cole kthehet në krahët e Derek Hough

Cheryl Cole kthehet në krahët e Derek Hough

Këngëtarja britanike, Cheryl Cole, është përsëri në lidhje me aktorin, muzikantin dhe valltarin amerikan, Derek Hough. Çifti për herë të parë ka qenë në lidhje në kohën kur anëtarja e… Lexo më gjërësisht.. »

225 total views, no views today

Emina Çunmulaj lidhet me Sam Nazarian, miliarder amerikan

Emina Çunmulaj lidhet me Sam Nazarian, miliarder amerikan

Bukuroshja shqiptare, e cila jeton dhe punon në Amerikë, Emina Çunmulaj (27 vjeçe), pas disa krizave në jetën private, si duket po gjen rehatinë. Është hera e dytë që supermodelja… Lexo më gjërësisht.. »

156 total views, no views today

Edhe Obama i dashuruar në Meryl Streep

Edhe Obama i dashuruar në Meryl Streep

Aktorja Meryl Streep dhe këngëtari Neil Diamond, ishin mes yjeve që u nderuan në ceremoninë “Kennedy Center Honors” të dielën mbrëma në Shtëpinë e Bardhë, ndërsa presidenti amerikan Barack Obama,… Lexo më gjërësisht.. »

199 total views, no views today