VIP

Beyonce të lë pa tekst (Video)

Reperi i njohur amerikan, Jay Z, ka mbajtur një nga koncertet e shumta në New York, ndërsa në skenë i është bashkuar edhe gruaja e tij, Beyonce Knowles.

Këngëtarja është shfaqur në skenë me pantallona dhe xhaketë lëkurë, ndërsa reperi është ‘humbur’ duke harruar edhe tekstin e këngës.

“…Është dashur të vazhdoj të bëj rep”, ka thënë Jay Z në një moment.

Në koncertin e burrit të saj, Beyonce ishte mysafire, ndërsa ka performuar këngët “Diva”, ‘Crazy In Love” dhe “Forever Young”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button