s Cheryl Cole kthehet në krahët e Derek Hough | www.Zemra.Org

Cheryl Cole kthehet në krahët e Derek Hough

Këngëtarja britanike, Cheryl Cole, është përsëri në lidhje me aktorin, muzikantin dhe valltarin amerikan, Derek Hough.

Çifti për herë të parë ka qenë në lidhje në kohën kur anëtarja e “Girls Alouds” u nda nga futbollisti i Chelseat, Ashley Cole, në vitin 2010.

Daily Star raporton se riafrimi i tyre ka ndodhur prej kohës që Cheryl është transferuar në Shtetet e Bashkuara.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.