VIP

Cheryl Cole kthehet në krahët e Derek Hough

Këngëtarja britanike, Cheryl Cole, është përsëri në lidhje me aktorin, muzikantin dhe valltarin amerikan, Derek Hough.

Çifti për herë të parë ka qenë në lidhje në kohën kur anëtarja e “Girls Alouds” u nda nga futbollisti i Chelseat, Ashley Cole, në vitin 2010.

Daily Star raporton se riafrimi i tyre ka ndodhur prej kohës që Cheryl është transferuar në Shtetet e Bashkuara.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close