List/Grid

Tag Archives: Afërdita Dreshaj

Aferdita Dreshaj – bën publik të dashurin e ri inatoset Shpat Kasapi (Video)

Aferdita Dreshaj – bën publik të dashurin e ri inatoset Shpat Kasapi (Video)

Aferdita Dreshaj – Ben Publik te Dashurin e ri inatoset Shpat Kasapi, per me shume Shiko Videon ne vazhdim! 523 total views, 4 views today

523 total views, 4 views today

Jehona Dreshaj, ja motra “cool” e Afërdita Dreshaj

Jehona Dreshaj, ja motra “cool” e Afërdita Dreshaj

Mesa duket, në familjen Dreshaj bukuria qënka dhuratë e natyrës. Përveç Afërdita Dreshaj, modeles, këngëtares dhe imazhit të disa spoteve publicitare në Shqipëri dhe jo vetëm, të cilën e njohim… Lexo më gjërësisht.. »

1,096 total views, 2 views today

Afërdita Dreshaj tall “superstarët” shqiptarë

Afërdita Dreshaj tall “superstarët” shqiptarë

Afërdita Dreshaj ka zbuluar se kënga e saj më e re e saj u është dedikuar gjithë atyre “superyjeve shqiptarë” që në fakt “nuk dallojnë shumë nga të tjerët”. Modelja,… Lexo më gjërësisht.. »

207 total views, no views today

Afërdita nuk e hedh poshtë mundësinë e ribashkimit me Shpatin

Afërdita nuk e hedh poshtë mundësinë e ribashkimit me Shpatin

Këto ditë Afërdita Dreshaj e ka promovuar videoklipin e këngës në bashkëpunim me Lumi B, “Super Star”, ndërsa në ceremoni ishte ftuar edhe ish-i fejuari i këngëtares, Shpat Kasapi, i… Lexo më gjërësisht.. »

232 total views, 2 views today

Afërdita Dreshaj bashkohet me Shpat Kasapin?!

Afërdita Dreshaj bashkohet me Shpat Kasapin?!

Afërdita Dreshaj në mënyrë sensacionale ka bërë aludimin më të madh se mund të jetë bashkuar me ish të fejuarin e saj, këngëtarin Shpat Kasapi. Aludimi i jashtëzakonshëm ka ardhur… Lexo më gjërësisht.. »

400 total views, no views today

Afërdita Dreshaj nuk dëshiron të dëgjojë për Shpat Kasapin

Afërdita Dreshaj nuk dëshiron të dëgjojë për Shpat Kasapin

Bukuroshja shqiptare, Afërdita Dreshaj, e cila ka qenë në kryetitujt e mediave së fundmi pas ndarjes nga Shpat Kasapi, ka thënë se nuk dëshiron të dëgjojë për këtë të fundit…. Lexo më gjërësisht.. »

218 total views, 1 views today

Afërdita Dreshaj e pakujdesshme, i dalin të brendshmet!

Afërdita Dreshaj e pakujdesshme, i dalin të brendshmet!

E gjithë kjo bujë dhe këto foto, erdhën gjatë qëndrimit të saj në Turqi, nga vëmendja që i dhanë të gjitha mediat, duke e thirrur si e dashura e Di… Lexo më gjërësisht.. »

338 total views, no views today

Afërdita Dreshaj seksi deri në fatalitet (FOTO)

Afërdita Dreshaj seksi deri në fatalitet (FOTO)

Modelja dhe kengetarja Aferdita Dreshaj eshte fotografuar teksa ka filluar plazhin ne keto dite te nxehta… Afërdita Dreshaj është vërtetë një nga femrat më të bukura në shoubizin shqiptar. E… Lexo më gjërësisht.. »

532 total views, no views today

Gara në DWS do të zhvillohet mes femrave seksi

Gara në DWS do të zhvillohet mes femrave seksi

Këto ditë pritet të nisë spektakli “Dancing With the Stars Albania”, një garë mes emrave të njohur që sfidojnë njëri-tjetrin me kërcim. Ky është viti i tretë i këtij spektakli… Lexo më gjërësisht.. »

238 total views, 1 views today

Afërdita Dreshaj nuk do të pozoj kurrë nudo

Afërdita Dreshaj nuk do të pozoj kurrë nudo

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj, e cila arriti të kualifikohej deri në pesëmbëdhjetëshen e vajzave më të bukura të globit, pavarësisht se ka vite që realizon shërbime të ndryshme fotografike,… Lexo më gjërësisht.. »

401 total views, no views today