VIP

Afërdita Dreshaj seksi deri në fatalitet (FOTO)

aferditaModelja dhe kengetarja Aferdita Dreshaj eshte fotografuar teksa ka filluar plazhin ne keto dite te nxehta…

Afërdita Dreshaj është vërtetë një nga femrat më të bukura në shoubizin shqiptar. E ëmbël, me forma gati perfekte, Afërdita shfaqet edhe në këto foto, ku vërtet mund të mbetesh pa frymë.

Hot, seksi si një sirenë e vërtetë në erën e ngrohtë. Kjo është ajo që ofron Afërdita në këtë fillim vere.

Aktualisht ish e fejuara e këngëtarit shqiptar, Shapt Kasapi, Afërdita ndodhet në Tiranë, ku sërish edhe këtë verë do të jetë imazh i birra Tirana.

Pas ndarjes nga kengetari Shpat Kasapi, ish e fejuara e tij Aferdita Dreshaj eshte fotografuar teksa ben plazh keto dite te nxehta.

Ajo eshte single per momentin dhe po shijon dite te mira…

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button