VIP

Afërdita Dreshaj nuk dëshiron të dëgjojë për Shpat Kasapin

Aferdita Dreshaj dhe Shpat KasapiBukuroshja shqiptare, Afërdita Dreshaj, e cila ka qenë në kryetitujt e mediave së fundmi pas ndarjes nga Shpat Kasapi, ka thënë se nuk dëshiron të dëgjojë për këtë të fundit.

Afërdita, e cila besohet se po punon në projekte të reja shumë ambicioze, ka refuzuar që të flasë për Shpatin, gjatë një interviste për një revistë shqiptare.

“Jo, të lutëm mos më pyet. Nuk flas fare për këtë pjesë. Jam ‘single’, por jo në kërkim të dashurisë, jam në kërkim të arritjeve profesionale këto kohë”, theksoi ajo.

Afërdita së fundmi po qëndron në Prishtinë, ku po realizon videoklipin e këngës së re në bashkëpunim me reperin e Kaos, Lumi B.

Afërdita Dreshaj ka qenë e fejuar me Shpat Kasapin, për t’u ndarë pak kohë më parë pas disa fotografive kontraverse të kinse Afërditës me Leonardo DiCaprion.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button