Barcoleta Me Bjondina

Pse Bjondina

– Pse bjondina e qet kacigen ne kry – Mos mi ra naj sen ne men
– Pse bjondina vesh brek te zeza – Mban dit zije per virgjinitetin e humbur
– Pse bjondina i lyn buzet me te gjelbert – Se e kuqja dmth STOP
– Pse ka ra bjondina per dritare – Se ka qen duke i hekurosur perdet
– Pse bjondina shkon ne shpi publike – Se punon…
– Pse bjondina flen me vizore – Qe me mat kohen sa ka flejt
– Qysh perben bjondina – Virgjine jam pasha femit
– Pse bjondina i mer shkallt me veti kur shkon me ble diqka – Se ka ndi qe jan rit qmimet
– Ja ben nje shoqe bjondines kam ni se krishlinden jan te premten – Kuku ishalla sosht i 13-i
– Cili osht ndryshimi ne mes te 7 bjondinav dhe 3 zeskanev – Rezultati:4
– Dallimi ne mes te bjondines dhe hotelit – Ne hotel te gjithe mysafiret regjistrohen.
– Pse bjondina mban sheqer ner jastak – Qe te ket gjum te embel
– Pse bjondina pin varekin – Me pastru fjalorin
– A e dini se cilët meshkuj janë të menqur dhe cilët janë budall? – Budallat kallzojnë barcoleta për bjondina kurse të menqurit flejnë me to
– Pse bjondina kur te lahet e hek deren e banjos – Tutet mos e kqyr naj kush per bire te qelsit…
– A e dini se pse bjondina i mban syzet ne barke? – Sepse i ka thene mjeku se e ka zorren qorre…
– Pse japonezet jane populli me i menqur ne bote? – Sepse nuk kan bjondina
– Pse biondina para se me ra me flejt i mbyll syt para pasqyres? – Sepse don me pa veten qysh doket kur t’flen…
– I thot bjondina bjondines – Po dyshoj ne burin tim,pom duket qe femin e fundit se ka bo aj
– Pse bjondina rri para vaskes para se mu la – Pret bojlerin mi dhez driten e gjelbert
– Qka thot bjondina kur te met shtatezen? – Ndoshta sasht i jemi
– Pse bjondines nuk i ndihet zani gjat seksit – S i ka than mami mos me fol met hujt
– Pse shkon bjondina ne kopsht zoologjik – Per me marr kerrin qe ja ka marr marimanga
– Pse rrzohet muri kur te mbeshtet bjondina – Se me i menquri lshon pe i pari
– Pse bjondina ulet ne ulsen e par ne kinema – Per me pa filmin e para
– Pse bjondina ura prej dritares – Se u kan tui hekuros perdet
– Pse bjondina e le kuleten permi televizor – Per mei dal programi sa me i pasur
– Pse bjondina i lan kembet me qorape vesh – Sepse uji eshte i ftoht
– Qka thojn bjondinat kur te ndegjojn ndonje barcolet per to – Uuuu budallicat

11 Bjondina
Gjate nje ngjitjeje neper shkembinje, 11 bjonde dhe 1 zeshkane kishin ngecur te kapura per litar. Litari nuk i mbante te gjitha dhe mund te keputej dhe te gjitha do vdisnin.
Zeshkanja fillon t’u flase perzemersisht bjondinave se si ajo do te sakrifikonte veten e saj per te shpetuar jeten e 11 bjondinave.

Ne fund, te gjitha bjondinat duartrokasin.

17 Bjondinat
kan qen 17 bjondina para nje diskoteke kan qen tuj prit.. rojtari diskotekes i pyet pse nuk hyni mbrenda po pritni? ato i pergjigjen e presim edhe 1 a nuk duhet me qen 18 per me hy mbrenda…

2 Bjondinat
jan takuar 2 Bjondina por dyjat e kan pat njetin problem ju kan hup burat njna e pyet tjetrin si duket buri jot ndoshta e shoh dikundi kjo i kthet me mjeker i plak i keq po skam cfar ti boj i kthehet i joti? nje i ri i nalt me vanth shum frar eshte ajo qe e ka burin e plak i kthet LENE AT TEMIN E KERKOJM TENDIN….

Bjondinat dhe bombet
Dy bjondina duke u shetitur gjejnë dy bomba….
E para: „ Ne duhet këtë menjëhere ta lajmrojme në polici“
E dyta: „Por në qoft se njëra eksplodon“
E para: „ po i thojmë se aty kishte qenë vetëm një“……..

Bjondina e martuar

Ishte martu njehere nje bjondine me nje djalosh,dhe ne mbremje bjondina bjen ne nje krevet djaloshi ne tjetrin.diku ne me te nates bjondina deshiron te bejn sex dhe i thot hej e kam ftoht,djaloshi e merr nje qebe dhe e mbulon .Bjondina e perserit kete dhe nje here por djaloshi vepron prap e mbulon edhe me nje qebe .me ne fund thot me vete bjondina po ky qenka i hupt ti them drejt.Edhe i thot ,o djal a e din se une e kam nje bir (vrim )ne trup. jo valla ia kthen djaloshi-po pse nuk tregove me heret , po nga atje po te hyn te ftohtit e po thua e kam ftoht

Jepi edhe një shansë
Ne nje konkurs ne Gjermani moderatori pyet nje konkurues.”sa bejne 2+2?””5,qe pergjigja”-Gjithe salla tha.jepi dhe nje shans.Moderatori pyet perseri.”Sa bejne 2+2?”-“3 -qe pergjigjja”Salla edhe njehere-Jepi edhe nje shans.Moderatori drejtohet nga konkuruesi dhe me nje ton te ashper e pyet perseri.”Sa bejne 2+2?” “4 -u pergjigj konkuruesi” Nje bjonde nga salla,”-Jepi dhe nje shans!!!!

Biondina dhe burri i saj

Burri me gruan po fluturonin kur pa prit masë dëgjojnë një zhurmë. Piloti njofton me altoparlant se një motor është prishur the fluturimi do te zgjas 30 minuta me shumë se ishte parashikuar….Mbas 30 minutash përsëritet e njëjta gjë por piloti njofton se po fluturojnë me 2 motorë dhe fluturimi do te zgjas edhe 40 minuta te tjera…..Një gjë e tille përsërit dhe piloti njofton me altoparlant se: tani po fluturojmë vetëm me 1 motor dhe fluturimi do te zgjas 2 ore me shumë se e kishim parishikuar……….
Biondja pa prit masë thotë : Nëse edhe motori tjetër prishet, a do të ngelim këtu gjithë ditën?

Biondina

Dy bionde qëndrojnë pranë një lumi por ne ane te kundërta. Biondja nga njëra ane e lumit e thërret bionden ne anën tjetër dhe e pyet? Hej, te lutem me thuaj se si mund te kaloj ne anën tjetër te lumit?
Biondja tjetër i përgjigjet: Po ti tashme je ne anën tjetër te lumit.

 

 

Testi i shtatzënisë

Dje e kam bere testin e shtatzënisë po i thotë biondina biondinës, kjo tjetra i kthehet a ishin pyetjet e vështira.

 

Biondina në kafiteri
– Më falni, çfarë është kjo farë “hibiskus”?
– Është çaj.
– Atëherë më jepni një hibiskus prej kamilice.
Truri
Shefi i nevrikosur i thotë biondinës se e ke trurin në mes të këmbëve.
Të nesërmen biondina e thërret shefin në telefon dhe i thotë se s’mund të vijë në punë sepse kam gjakëderdhje në tru.

Bjondina ne New York
Ishte bjondina duke udhetuar per ne newyork dhe hyp ne aeroplan edhe ulet ne karikat e para dhe ato kan qen te zena dhe i kan thon dil mrapa se keto jan te zana por ajo ka thon jo mir jom ktu dhe u shku edhe piloti e i ka thon por ajo prap ka thon mir jom ktu dhe u shku stjuardezka dhe i ka thon diqka ne vesh dhe ajo u dal ne karikat ma mrapa dhe po e pyesin keta tjeret se qka i the ne vesh bjondines he qka i thash i thash se keto karikat e para nuk shkojn per newyork dhe e liroj vendin

Te ftohtit
Ishte martu njehere nje bjondine me nje djalosh,dhe ne mbremje bjondina bjen ne nje krevet djaloshi ne tjetrin.diku ne me te nates bjondina deshiron te bejn sex dhe i thot hej e kam ftoht,djaloshi e merr nje qebe dhe e mbulon .Bjondina e perserit kete dhe nje here por djaloshi vepron prap e mbulon edhe me nje qebe .me ne fund thot me vete bjondina po ky qenka i hupt ti them drejt.Edhe i thot ,o djal a e din se une e kam nje bir (vrim )ne trup. jo valla ia kthen djaloshi-po pse nuk tregove me heret , po nga atje po te hyn te ftohtit e po thua e kam ftoht.

Shanca e Bjondines
En ni kfiz special për Bjondina kur ti vjen rradha njones per mu përgjigj en pytjen sa bojin 3 herë 4 Bjondina thot: 7
Gabim!!! I thot spikeri.
Edhe ni shans, edhe ni shans! – Ja nisin me piskat Bjondinat qera.
Mir, sa bojin 2 herë 4?
Bjondina pi thot: 6
Perseri Gabim! – Thot Spikeri
Apet bjondinat qera: Edhe ni shans, edhe ni shans!
Mir, sa bojin 3 herë 3!
9 përgjigjet Bjondina.
Edhe ni shans edhe ni shans – Ja nisin apet Bjondinat tjera.

Sistemi i Frymëmarrjes

Shkon nji bjondinte doktorri me vokmena n’vesh.
Heki ato sene pi veshve! I thot Doktorri.
Bjondina: Jo, se nuk muj me jetu pa to.
Bohet nervoz doktorri edhe ja hek me zor e bjondina ja nis mes me marr frym.
Kur ti vnon vokmenat en vesh Doktorri e Nin ni zo: merr frym, lsho frymen, merr frym, lsho frymen, merr frym, lsho frymen…

Bjondinat…

Dy bjondina pi kqyrin ni film en televizor.
Pa njo pa dy njona qohet e nal televizorin e i thot shoqes:
Pi nali pak se pe shkoj deri n’baj e nuk pe du me m’ik kurgjo.

Passwordi
Merr ne tel nje bjonde ne Microsoft per ndihme .Edhe e pyet punojnjesi :
Cili eshte problemi juaj?
nuk mund te lidhem me internetin
Mire i thote ai, password-in e di??
Po thote ajo e di, ja pash nje shoku qe ishte ulur para meje
Shume mire, cili qe password-i juaj ??
6 yje (******)
– A e dini pse bjondina del te mesoje ne ballkon..?
sepse kur te diplomoje, te thote kam studiuar jashte!
– Pse bjondina i merr shkallet me veti kur shkon me ble dicka
se ka ndegjua qe jan rrit cmimet.
– Shefi i nevrikosur i thotë biondinës se e ke trurin në mes të këmbëve. Të nesërmen biondina e thërret shefin në telefon dhe i thotë se s’mund të vijë në punë sepse kam gjakëderdhje në tru.
– Gjate nje ngjitjeje neper shkembinje, 11 bjonde dhe 1 zeshkane kishin ngecur te kapura per litar. Litari nuk i mbante te gjitha dhe mund te keputej dhe te gjitha do vdisnin. Zeshkanja fillon t’u flase perzemersisht bjondinave se si ajo do te sakrifikonte veten e saj per te shpetuar jeten e 11 bjondinave. Ne fund, te gjitha bjondinat duartrokasin.

blondeSi aborton bjonda?
E myt lejlekun.

Si mund të ia djegësh Biondinës veshin?
Telefonoi kur është duke hekurosur.

Pse bjondina e mban ne frigorifer thiken?
Sepse eshte armë e ftoht.

Cila eshte pija me e preferuar per bjondet ?
Tjerta

Cfare bejne 17 bjonde para deres se nje klubi nate?
Presin te vije e 18 sepse siper deres se lokalit shkruhet “nuk lejohet nen 18?.

Pse zihen ne mes veti, dy bionde mbi nje motor?
Shtyhen per te zen vendin nga dritarja…

Cka thot Bjondina, kur e sheh levoren e bananes ne rruge?
A, apet kam me u rrezu a!?

Pse bjondina e mban nje gote te thate ne frigorifer?
-Sepse, kur t’i vjen nje mysafir dhe bjondina e pyet: “Cfare doni te pini”, e mysafiri i thot: “Kurgjo, faliminderit”, bjondina ngan e e merr goten e that’ edhe ia bjen.

Dy bjondina po ecin rruges. Njones pi cingron telefoni vazhdimisht, edhe kjo pe lyp neper çant’ po nuk pe gjen’. Shoqoja e vet pi thot: “Mos e ke harru n’shpi mojjj??”

Pse bjondina si t’lahet ja nis e ngan neper shpi (e n’mahall)?
Se lahet me shapmonin Wash & Go.

Cka bon bjondina me kry nen tepih?
Ngon muzik underground!

E pse ngon per dere?
E ndegjon grupin The Doors.

Pse bjondina e merr litarin (konopin) em veti kur t’ulet para kompjuterit?
M’u lidh n’internet! (shume logjike e shnosh, s’di pse e kan bo fore ket sen :P)

Pse bjondina mson n’ballkon?
Per me thon qe kom studju jasht!

Pse bjondina mban syza n’bark?
Se i ka thon mjeku e ki zorren qorre!

Qysh e mbyt ni nendetese plot me bjondina?
-troket ne dere!

Pse s’din me maru akuj bjondina?
– se e ka harru receptin!

Pse bjondina hec n’maje t’gishtave kur kalon ku ka medikamente(hapa)?
-mos me i zgju ‘hapat e gjumit’

Pse s’din bjondina me e thirre 911 ne rast urgjence?
– Nuk e gjen numrin 11 ne pulla t’telefonit!

Cka ndodh kur dy bjondina vrapojne ne perqafim te njera – tjetres…
… Thehet pasqyra

Pse bjondina mban sheqer ner jastak??
qe te ket gjum te embel

Pse bjondina pin varikin?
me pastru fjalorin

Pse bjondina e gjun oren prej dritares?
-se don me pa qysh po fluturon koha

Cilli eshte dallimi mes nje bjondine dhe nje mickoje?
– Mickoja ndalet se thithuri pasi qe ta godisni shuplake.

Qa i thote mami bjondines para se me dal on her first date?
– Nese nuk ia arrin me shku n’shtrat para 12, kthehu n’shpi!

Pse u gzu bjondina kur e ka maru puzzle mas 6 muje?
– Se n’paketim ka shkrujt prej 2 dej n’4 vjet.

Qa i thu bjondines qe s’ka as dure as kembe?
– Nice tits!

Si e quajne nje bjondine ne nje institucion te arsimit te larte?
– Vizitore

Cka thote bjondina kur dikush i thote: “Meno pak”??
– Une jom bjonde, s’kom nevoje me mendu!

Cka do te thote paraloja (para sexit) per bjondinen?
-30 minuta pergjerim!

Cila eshte semundja qe i paralizon bjondinat prej belit e teposhte?
– Martesa.

Cili eshte dallimi ne mes te bjondes dhe kalkulatorit me energji solare?
-Bjondet punojne naten

Cfare ka te perbashket bjondja me shishe te birres?
Te dyja jane te zbrazta nga qafa e lart

Pse bjonsina nuk deshiron te ulet afer dritsres ne aeroplan?
Sepse sapoi ka terur floket edhe nuk deshiron era tja prishe me shume

Pse kur porosit bjondja piza thot te ndahet ne 6 pjese?
Sepse 12 kurr nuk do te mund ti hajë

Pse bjondja qenron per 2 ore duke e shikuar tetrapakun e lengut te portokallit? Sepse shkruan CONCENTRATE

Cili eshte dallimi ne mes bjondeve dhe kabines telefonike?
Per ta perdorur kabinen te duhet nje cerek dollari

Si e huton nje bjone?
Jepja ne flet ku ne te dy anet shkruan ktheje ne anen tjeter

Si te pergjigjet nje bjonde kur e pyet a je seskualisht aktive?
Jo une vetem rri aty

Pse bjondja nuk mundet me e shkru numin 11?
Sepse nuk e din cili 1 vjen i pari

Pse bjondet vozisit VW (VolksWagen)?
Sepse nuk mund te shqiptojne PORSCHE

Cfare ben nje bjonde para pasqyres me syte e mbyllur?
Do te shikoje se cfare pamje ka kur fle gjume.

Si merret vesh qe nje bjonde po thote dicka intelligjente?
Kur e fillon fjaline me ” Nje dite nje mashkull me ka thene…………”

Cili eshte ndryshimi midis nje bjondeje qe i vijne ato dhe nje terroristi?
Me terroristin mund te besh negociata.

Pse bjondet kur flasin e tundit gjithmone koken?
Per te bere kontak ato 2 neurone te vetme qe kane.

Pse interesohen bjondinet për AIDS`in
Sepse dine ta lexojne.

Pse Bjondina e merr mausin kur shkon n’kishe?
– Me kliku n’ikona!

Pse qesh bjondina kur vetetine?
Mendon se po e fotografon dikush.

15 barcoleta per bjondina

1.pse bjondina e qet kacigen ne kry
mos mi ra naj sen ne men
2.pse bjondina vesh brek te zeza
mban dit zije per virgjinitetin e humbur
3.pse bjondina i lyn buzet me te gjelbert
se e kuqja dmth STOP
4.pse ka ra bjondina per dritare
se ka qen duke i hekurosur perdet
5.pse bjondina shkon ne shpi publike
se punon…
6.pse bjondina flen me vizore
qe me mat kohen sa ka flejt
7.qysh perben bjondina
virgjine jam pasha femit
8.pse bjondina i mer shkallt me veti kur shkon me ble diqka
se ka ndi qe jan rit qmimet
9.ja ben nje shoqe bjondines kam ni se krishlinden jan te premten
kuku ishalla sosht i 13-i
10.cili osht ndryshimi ne mes te 7 bjondinav dhe 3 zeskanev
rezultati:4
11.duke vozit bjondina i shkel 4 njerez i afrohet polici dhe i thot a je normal i ki shkel 4 njerez
e sa osht e lejushme pergjigjet bjondina
12.dallimi ne mes te bjondines dhe McDonalds
ne McDonalds e din perafersisht sa njerz jan sherby
13.pse bjondina mban sheqer ner jastak
qe te ket gjum te embel
14.i thot bjondina bjondines
po dyshoj ne burin tim,pom duket qe femin e fundit se ka bo aj
15.pse bjondina pin varekin
me pastru fjalorin

Tags: , , , , , , ,

Publikoni komentin tuaj!

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

103 Responses

 1. a e dini qka i thot budalla budalls??????

  i thot a je budall ahahahahahhahahhaahah u paka

  • bjondja tu pa tv me te dashurin e vet qohet edhe e fik televizorin ve zhveshet ja hek pantallonat burrit …te 2 lakuric…… gruaja ulet e divan e burri nuk i hyp siper po i hap ….pidhin ..vajzes dhe i fut karucin e vet …..edhe vazhdojne to ja ba ah ah ah ……..gruaja kthehet me shpine nga burri dhe burri ta fut karin nga mrapa tani …gruaja i hip burrit siper dhe vazhdon duke u tundur dhe duke jam bere i sa e passske buthen e mire o sa te mire … pastaj i ulet te kamet……..dhe i merr karin dhe e fut te goja e saj duke e shtu ……… edhe vazhdojne tu bo seks tan diten ah ah ah

 2. sh te sakta ato qe jane shkruar me siper,biondet gjithmone jane karakterizuar nga te tilla gjera interesante hahha,por gjithsesi nuk jane te gjitha te dobeta nga mendja por shumica jane nuk mund ta mohojme…..

 3. shum te mira qeto barcoleta pom pelqejn shum

 4. hahahahah shum barcoleta te mira

 5. shum te mira hahhahahahhah

 6. Paskeni shti boll te reja
  shume bukur veq vazhdoni

 7. shum te bukura edhe shum interesante.

 8. ish kan ni msuse edhe i thot nje qikes ke me sheni ni ese qa bon ti ton diten edhe ajo shkon ne shpi edhe ja nis e nin baben e vet ai thot tu nanen jau(******)ktyne politikanve e shenon ta (******)nanen edhe e gjyshja tu e thirr vllavin e vet kish pas pas ai me shku ne zvicer kjo e nin tu ba telefonin tytyty e shenon ty ty ty kur fol gjyshja i thot ati shko me ajroplan e shenon shko me ajroblan kur shkon te motra ish kan tu e kshur explorerin ajo thot qy majmuni cullak e shenon qy majmuni cullak kur shkon ne shkoll thot e kam ba thot lexoe : ta qifsha naen kujt e vet msusja ty ty ty thot shkoj te drejtori shko me ajroplan shkon te drejtori e lajmron kur vjen drejtori ne klas thot kush ka than ashtu thot qy majmuni cullak

 9. shikojeni sa e mir shum barcoleta te mira kish valla

 10. shum barcoleta te mira
  veq vazhdoni keshtu :))

  nga LOLA

 11. qum te bukura hahahahahahahahahha

 12. hahahaha por une nuk bej keto gjkera te tilla edhe pse jam Biondin

 13. hej a e dini nje sen.A e dini pse i qesin qeto barcoleta per bjondina , me i lexu zeshkanet.hahahhaha…

 14. hej shum mir po nuk po lexohen do me fjal banale
  edhe nuk muni me than per krejt bjondinat se nuk jan krejt ka edhe asi amo krejt nuk jan veq interesante qitni edhe barcoleta tjera se edhe qeto interesante amo do per nestradinin hauahauhau

 15. shumm te mira haha e le mo me bjondina hahah

 16. po per zeshkane a ka se edhe bjondet te mira jan

 17. uhauauha shum tmiira ktto

 18. hahahhah sex dojke me bo gjynah ahhahahahahahahahha

 19. pse bijondina ku hin mu la nuk lahet me uj te nxeht – sepse ju mjegullohet pasqyrja

 20. pse biondina ka qef me vdek ne kombi

 21. pse biondina mer uj me vete kur shkon ne shitore???

  ‘ me i pastru / la borgjet

 22. pse biondina nuk thot kurr flej flej ???

  ; se e ze gjumi vet ate’

 23. Edhe pse une nuk jaam biondin,serish mund te them qe keto barcoleta jane shume prowokuese ,sepse me keto barcoleta ne i ofendojme femrat

  • Erleta, keto jane vetem barcoleta, nuk kemi cekur emra keshtu qe nuk kemi ofenduar asnje ne vecanti, ti nese je zeshkane na trego nje barcolete per zeshkanet dhe beheni barabarte :)

 24. Shumm Te mira AMa S`osht e vertet se bjondinat jan me te menqura se zeshkanet….~~~~!! a E dini Pse..? U kAN nje djal Shum I Pasur I Menqur Dhe I bUkur Zeshkanja U kab ne miniq edhe ne Limuzin Kurse Bjondina ne Kembe E kA thir zeshkanja Djaloshin ja ka ba Eja Hyr Mbrenda Djaloshi Ju Kaa Kthyer Jo Nuk Vi Pse Ju Ka Kthyer Zeshkanja Se Bijondina eSHTE veshur me pantolona kurse ti me miniq ti ske rryp e me ba me te ra fustani mandej me perqeshin vajzat uUu. qe ky me grue Cullak………..

 25. Qfar thojn Bjondinat kur ndegjojn Barcoleta per To.? UuuU….Budallicat..:p

 26. Pse bjondina kur të shkon n Deti e mer deren e vetures me vete e mer per me hap dritaren me rrok flladi <<>>

 27. shum bukur vec vagjdoni keshtu mjer bjondinat heheheh

 28. hahhaha mos e keni dert se edhe me i lexu bjondinat keto barcoleta nuk i marrin vesh oj zeshkane mos e merr afer zemres!

 29. Pse bjondina merr luge me vete gjate vozitjes ? Per t’i ngrene kthesat!

 30. bjondina bjondina kurr nuk po harrohen se edhe vet jena qashtu hahhaha jeni shum nicceeeeee edhe pse kto jan rrena? po dihet qe jan barcoleta maaaa jeni shum te mir

 31. i moret ne qaf bjondinat edhe ju.po mir qa kini se mereni me thashetheme

 32. pse bjondina ka qef me dek ne kombi mu bo nderkombetare ………
  Ju dua shum barcoleta te mira

 33. pse bjondina vesh brek te zeza? mban dit zije per virxhendin e humbur

  jeni shum te mira veq vazhdoni qishtu
  nga klodi dena

 34. Pse bjondina nuk flet kur tban seks… ?
  – se i ka than mami mos fol me te panjohur 😀
  Ahahaahahaha!!!

 35. pse biondines kur i kan hi hajnat ja kan vjedh televizorin e ajo pse i njeke hajnat? se i thot e keni harru dikitronin

 36. pse bjondina i man paret ne ball ? (pergjigjia) se i ka fitu me njers te ballit

 37. Pse biondina ja shtin kryt peshkut ne uj ? per me myt ma shpejt

 38. shume te bukura ishin me pelqyen shume

 39. pse bjondinat daljin jasht me i ba detyrat ? per me than kena sdudiju jasht

 40. Pse biondinat vene nje kokerr sheqer nen koke para se te flene ?

  Qe ta bejne gjumin e embel !!!!!!!

 41. – A e dini se cilët meshkuj janë të menqur dhe cilët janë budall? – Budallat kallzojnë barcoleta për bjondina kurse të menqurit flejnë me to
  kjo me pelqej prej te gjithave ha ha ha

 42. no coment per bjondina vallahh mat mira nbot jan per qata kan barcoleta te bukuraaa najss jam prish tu kesh ama pak fjal banalepo apet mirr crazyyyy

 43. pse bjondina kur te bjen me fjet e shtin kameren ner jastik? mi ingjizu andrrat

 44. pse bjondina kur te shkon ne shitore e mer ni kofe me uj? mi la borxhet

 45. Pse bjondina e mban thiken ne frigurifer? Sepse asht arm e ftoft

 46. shum te mira qeto barcoleta

 47. u kan bjondina edhe zeshkanja dhe zeshkanja i thot bjondines shko blemi nipar portokalla edhe bjondina i merr derbit edhe i vnon mrapsht edhe bjondines i doket afer shitorja edhe zeshkanja i thot bjondines mir pra mbasi koka afer shitorja blemi edhe do molla.

 48. hahah mjaft interesante …veq nime qa i njofe do bjondina i hajn shume foret 😛 next….

 49. Shum mirr ju pershendes.veq vazhdoni

 50. e keni harru njo pse bjondina vesh fustan me lula ?
  kur pordh mos mi ardh era po mi ardh era lule

 51. PSE BJONDINA I LEN PARET NE PEM (PERGJIGJJA)
  SE ME HYP NPEM E MU NJORSIT ME HAN QE I KA FITU PARET ME NJERS :Q

 52. shuuuuuuuum interesante pasha zotin une njoh shum bjondina

 53. hejj shumm t’mira qito barcoleta veq vazhdoni…..!

 54. ishin kan gjermani e italjani e kishin dek.jan taku ne at boten tjetre dhe duke biseduar e rokin biseden se si kan vdekur:gjermani thot jom ra prej 7 kat. kurse italjani thot jam ka marak ne vetura e bleta nje ferrarri dola ni dit me u shetit e vozita shpejt sa qëe humba kontrrollin dhe e godita nje lis. shqiptari thot ta qifsha nanen se mas qati lisi jom kan une tuj u pshurr ehehehee baci isak e ka shkru ket poezi rren asht

 55. ishin kan tri bjondina e ishin vdek. kur ishin shku ne at boten tjeter ishin taku dhe bisedojn si kan vdekur. njera i thot um ka vra burri iliri.ndersa tjetra thot un kam bler ni vetur dhe e kom vozitur shpejt sa qe e kam humbur kontrollin dhe e kom goditur nje lis. ndersa tjetra ja kthen uh nanen se une jom kan tuj nej me te dashurin isakin e ta kum pa sherrin ehehehhe

 56. niher ni plak kish jetu me ni qytez e aty kish jetu edhe ni koller po ni dit aj kolleri ka vdek edhe kur ka shku plaki ne nje kafe ka vet se ku a aj kolleri ata i kan than se kan dek plaki ja ka kthy atyne se e kom dit se ka me vdek se ka shkojke thojke..shum smut a hauhauhau

 57. pse bjondinet kur te shkojn ne shitore e marrin ujin me vete……..per mi la borxhet

 58. ej pse be bjondet jan gjitha te mira a zeshkanet o zot merr njanen mshoj qetres cncncncncncn………..<<>>>

 59. hahahah shume mir ju dua

 60. ska me bjondinattt jon ma te mirat :p thashethemet jon per VIP-a e per qata po i merrni neper goje bjondinat :p :p

 61. Pse bijondina kur t’shkonb me fjet e merr dikitronin me veti

  Mi ndrru andrrat

 62. valla shumm te miraa jon bjondinat une jam zeshkane amo shumm i duu bjondet

 63. aa suppper veq vazhhDdDoOoNnI Se Nr.1 JeNnNiIi

 64. valla shum te mira barcoletat qe edhe une njo ta thom:

  O kon ni bjondin edhe e ka qit msusja me bo detyra ne matematik e ajo ska dit e i ka thon msusja ti e paske trunin mes komve pastaj bjondina nuk vjen 4 dit nshkoll kur e vet msusja pse serdhe ajo i tha kom pas gjakderdhje ntru hahahhahahhahha shum nice

 65. pse maca kur ti she policin e qon bishtin te naltt – me ja kallxu regjistrimin

 66. pse bjondina eshte budallic – sepse kret bjondinat jan qashtu

 67. pse bjondina nuk din me shkru 11?-se nuk din cilin 1 me qit perpara.

 68. Shyqyr qe jom Zeshkane :A

 69. N’kl t’4 kemi pas secili nxons kani shkronj n’leter me shkru edhe me ngjit n gjoks edhe me thon ni fjal me qat shkronj,edhe kur i erdh radha ni bjondines e cila e pat shkronjen F msusi i tha thuje ni fjal me shkrojnjen F ajo i tha Fuck you..:A

 70. SHum te bukura, fantastike a.

 71. hahahahah bjondinat gjithmone jane budallaqka kurse brunet jane nga ato me te mirat

 72. shum te mira barcoletat hahahahahhahah per ato qe jan bjondina vlejn heheheh

 73. kelko kot kelko un nuk kam xemel ma ka marf ni femel

 74. Gjermani,Italiani dhe shqiptari U kan ni ankand per me shit trurin gjermani ka than:e shes trurin 50 milion,se e kom lexu 1 biblotek me libra Italiani :un e shes 100 milion se i kom lexu 2 bibloteka me libra Shqiptari:unë e shes sa kta dyt bashk 150 milion,se s’kom lexu kurgjo e kom trurin e fresket edhe muni me perdor qysh te doni

 75. e pyet biondina biondinen a eshte me larg hena apo Londra kjo ja kthen a je budallic ti henen e shohim prej ketu e Londren nuk e shef

 76. pse bjondina man qen me veti(pergjigjeja)se u dashuru

 77. pse bjondina e qet shatin ne televizor ?(pergjigjeja)per me ju maru kanalet

 78. pse bjondina i lyn buzet me te gjelbert seepse e kuqja d.m.th stop

 79. jeni shume te mire veq vazhdoni keshtu ju duaa shumeee mpuqqqqqq

 80. Shume te bukura i keni keto barcoleta vetem vazhdoni keshtu.Pra mbasi po tregojne te gjithe nga nje barcolete po e tregoj edhe une.

  Kishin qene nje here 2 bioindina me nji restaurant edhe e kan pare veten ne pasqyre dhe i ka thene njera biondin tjerses kqyri(shikoj) ato kojshiket tona ajo tjetra biondin ja ka bo hajde t`shkojm tju folim kur jan zgju e kan pa veten ne pasqyre ne kembe dhe kan thene leje leje se ato po vin po na flasin newe..

 81. pse bjondina kur ia marrin policia internetin vrapon pas tyre…..Se e ka harru facebook hapur?

 82. jon kon nihere dy bjondina edhe kan shku te doktori njna i ko thon doktorit doktor’doktor kam nje problem ….Qfar problemi ke e pyet doktori bjondina ia kthen qfar problemi kom????

 83. pse bjondina kur hin mrena deshet po me vjen nxeht

 84. shume barcoleta te mira shum per te qeshur hahahahaahah

 85. pse biondinat vallxojn tek semafori ne rrug……………………sepse mendojn se jan ne disko haahahahaahahaahahahahahahah

 86. pse biondina kur ja marrin hajnat televizorin i njek (pergjigjja)se m ja jep digitronin

  )

 87. me vjen mir ngase keto jan pyetje logjike dhe na bjen me mendu por dua tju them qe disa barcoleta jan te pista dhe sigurisht duhet ti hiqni sepse jan negativisht per trurin ton suksese

 88. u kon polici edhe dhia ty ec ne rrug edhe ni djal e vet ku po shkon me ket gomar polici thot so gomar po o dhi .djali i thot stveta ty po e veta dhin

 89. dafina je aty per bisedime,

Komenti juaj: