Barcoleta

 • Barcoleta

  Shkon nje person tek doktori dhe i thote:- Doktor sa here pij kafe me dhemb syri.Doktori pasi e shikon me…

  Read More »
 • Barcoleta Me Polic

  Polici dhe Fshatari Nje polic shetit rruges dhe shef nje fshatar siper nje kamioni me molle,qeronte mollet dhe merrte farat…

  Read More »
 • Barcoleta Me Bjondina

  Pse Bjondina – Pse bjondina e qet kacigen ne kry – Mos mi ra naj sen ne men – Pse…

  Read More »
 • Barcoleta me Nasradinin

  Nastradini Nastradinit i ishte mërzitur jeta edhe vendosi të varë vetën në një pemë, në buzë të liqenit. Ai varet…

  Read More »
 • Barcoleta 18+

  Halli i madh Ka qen nje djal e ka pat 50 cm dhe gjate kohe nuk ka gjet femer qe…

  Read More »
Back to top button