Olta Gixhari: Kam 5 vjet që s’vesh kurrë brekë

Aktorja Olta Gixhari ka provokuar duke nxjerrë “zogun” në emision live. Ajo ishte e ftuar në emisionin “Në 1 Javë”, në “Top Channel”. Nata nisi me prezantimin e një prej personazheve që sipas vetë moderatores së “Në 1 javë”, “edhe kur është pushim e s’bën asgjë, ajo krijon lajm”! Dhe vërtetë ashtu ndodhi, vetëm 2 minuta zgjati magjia e rikthimit të ish-prezantueses...

Ky është emri dhe mbiemri i vërtetë i Ponit

Këngëtarja nga Vlora përveç zërit unik ajo njihet si një nga këngëtaret më të bukura shqiptare. Këngët e Ponit gjithmonë janë kthyer në hite, pasi publiku i ka pëlqyer gjithëmonë ato, shkruan Zemra.org Për ata që nuk e dinë, “Poni” është emri artistik që këngëtarja ka zgjedhur të prezantohet në publik. Emri dhe mbiemri i saj i vërtetë është Shqiponja Karafili. Zëri...

Sa e ka rrogën Ermal Mamaqi?! Përgjigjja shkakton ‘tërmet’

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuari i radhës në emisionin e Elita Rudit. Ata kanë folur gjatë për jetën e Ermalit nisur që nga fëmijëria e tij e rrezikshme dhe deri më sot, kur është shndërruar në një nga moderatorët më të ndjekur të ekranit shqiptar. Ndër të tjera Elita e ka pyetur se sa e kishte rrogën, por me humor Ermali ka devijuar nga përgjigjja konkrete duke thënë se nëse...

GOLD AG: Une e kom pru NOIZYN nPrishtin BABATARS’at mkan ofru pare po une e kom..!! (VIDEO)

Shiko videon nga minuta e 25 2,551 total views, 2 views today

Nuset e famshme shqiptare. Shikoni kush është më e bukura (foto)

Shumë nga këngëtaret, aktoret apo vajzat e famshme të ekranit shqiptar dhe atij kosovar e kanë veshur fustanin e bardhë të nusërisë. Secila me shijen e tyre, e më bukur se tjetra. Ata kanë zgjedhur fustanin që kanë ëndërruar dhe janë stiluar ashtu sic kanë dashur. Më poshtë keni një galeri me foto nga femrat e famshme shqiptare që janë bërë nuse. /* Pause Play Play Prev | Next 1,743 total...

Zhvishet rumunia superseksi, rritet temperatura në rrjet

Quhet Madalina Ghenea dhe është një aktore dhe modele rumune. Ajo është zgjedhur për të qenë prezantuese në festivalin italian të kënkës “San Remo”. Por kuriozët kanë kërkuar në të kaluarën e saj ku ajo ka luajtur disa role mjaft erotike në filma. Fotot e saj kanë bërë menjëherë xhiron e rrjetit. [wp-like-locker]/* Pause Play Play Prev | Next [/wp-like-locker] 1,398 total...

Eneda befason me pamjen, ja si do të paraqitet sonte në Eurovision (Foto)

Këngëtarja shqiptare Eneda Tarifa, sonte do të ngjitet në skenën e festivalit evropian, ku do të përfaqsoj Shqipërinë me këngën “Fairytale”. Mbrëm Eneda, ka kryer edhe provën gjenerale ku është dhënë edhe vlerësimi i jurisë profesionale, ndërsa sonte ajo do të mundohet të bind publikun evropian që të votoj këngën e saj për  të kaluar në finalen e festivalit, shkruan...

Prince vdiq nga overdoza?

Vetëm pak orë pasi Prince ndërroi jetë, fakte të reja dolën rreth vdekjes së tij. U tha se artisti po kalonte një gjendje të rëndë ftohje, por del që overdoza mund të jetë ajo që i mori jetën. Sipas TMZ, Prince u shtrua në spital prej një overdoze, pasi doktorët i kanë bërë atij një ‘save shot’, teknikë që përdoret në rrethanat e një overdoze nga përdoruesit e drogës. Trupi...

Kim Kardashian nuk ndalet, sërish shfaq linjat

Ajo me krenari ka treguar luftën e saj të vazhdueshme për të humbur peshën e saj të fituar, derisa ajo ka dy fëmijë deri më tani. Por Kim Kardashian nuk duhet të jetë aq e ashpër me veten që të duket në formë të mirë, sic dukej të premten mbrëma në Nju Jork. Nëna e dy fëmijëve ka vazhduar paradën e saj duke shfaqur sërish linjat e saj me një fustan të gjatë të zi./BS 763 total...

Rihanna dhe DiCaprio përsëri së bashku

Aktori Leonardo DiCaprio, dhe këngëtarja Rihanna janë parë përsëri bashkë. Teksa në janar ata ishin fotografuar së bashku, dhe ishin parë duke u puthur ishte shtuar dyshimi se ata janë më shumë se vetëm miq.   Aktori 41 vjeçar dhe këngëtarja 28 vjeçare, janë parë së bashku natën e kaluar para se ajo të performonte në një nga koncertet e saj. Leonardo DiCaprio dhe Rihanna...