VIP

Leonardo DiCaprio shihet me një tjetër vajzë misterioze në një jaht në bregdet

Leonardo DiCaprio po shijonte rrezet e diellit me një vajzë misterioze në një jaht luksoz në Bregun e Amalfit të dielën.

Aktorit të famshëm të Hollywoodit, 48 vjeç, iu bashkua babai i tij George, 79 vjeç dhe njerka Peggy Farrar e cila si rrallëherë u pa në një shëtitje familjare me ta.

Leo hoqi këmishën për të marrë disa rreze dielli, duke treguar fizikun e tij dhe gjoksin me muskuj, shkruan DailyMail.

Ai veshi një palë pantallona të shkurtra ngjyrë blu dhe kishte një zinxhir ari në qafë përpara se të hidhej nga varka në det.

Më pas grupi u nis nga jahti i tyre për të shkuar në një ekskursion për të vizituar shpellën e famshme të detit, Blue Grotto Capri.

Pushimet familjare të aktorit vijnë vetëm disa ditë pasi Gigi Hadid, 28 vjeçe dhe Leonardo shijuan një tjetër mbrëmje me babanë dhe njerkën e tij në Londër.

Supermodelja dhe aktori fitues i çmimit “Oscar” u panë të dy duke mbërritur në Chiltern Firehouse në Londër, të mërkurën.

Kjo shënoi natën e tyre të dytë radhazi në kryeqytet, pasi ata shkuan për darkë me prindërit e Leos në China Tang të martën.

Romanca e çiftit thuhet se mbaroi në shkurt, por pavarësisht përfundimit të dukshëm të lidhjes së tyre të shkurtër, të dy u panë së bashku disa herë në maj dhe dyshohet se kanë qenë sërish bashkë kohët e fundit.

Leonardo ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me babain e tij, i cili u nda nga nëna e aktorit menjëherë pasi ai lindi dhe u martua me Peggy Farrar dy dekada më vonë, në vitin 1995.

Pasi kishte luftuar për para në fazat e hershme të fëmijërisë së Leos, George gjeti punë si instalues i asbestit dhe çatisë së papërshkueshme nga zjarri përpara se të niste vetë me nisjen e një biznesi me shtrat uji të quajtur “Foggy Bottom”.

George gjithashtu bëri emër si një nga figurat kryesore në skenën komike nëntokësore si shkrimtar, redaktor dhe distributor – përpara se të drejtonte djalin Leo në ditët e para të karrierës së tij në kinematografi.

Ndërsa Leonardo është një aktor hollivudian i vlerësuar me çmime, babai i tij ka pasur një depërtim të shkurtër në botën e filmit.

Plaku DiCaprio kohët e fundit pati një rol të vogël në komedinë e Paul Thomas Anderson, të titulluar “Licorice Pizza”.

Ai luajti një pronar të një dyqani parukesh dhe shitës të shtretërve të ujit, i cili e bindi protagonistin e filmit (të luajtur nga Cooper i ndjerit Philip Seymour Hoffman) të fillonte biznesin e tij të shtratit të ujit.

Kjo vjen pasi Leo u raportua se po kalonte kohë me të dashurën e tij, supermodelen Irina Shayk.

Ylli i “Shutter Island” dhe Irina, 37 vjeçe, e cila ka një fëmijë me aktorin Bradley Cooper, ishin të dy në festën e ditëlindjes së Naomi Campbell në Festivalin e Filmit në Kanë në fillim të këtij muaji.

Supermodelja ruse, e cila jeton në New York, ishte gjithashtu në mesin e atyre që morën pjesë në premierën e filmit të tij të fundit “Killers of Flower Moon”.

Ata njihen prej kohësh dhe të dy ishin bashkë në festivalin “Coachella” këtë pranverë – edhe pse zyrtarisht janë ‘thjesht miq’.

Në moshën 37-vjeçare, Irina është pak më e vjetër se shoqërueset e zakonshme të aktorit, pasi ekziston një “mit” që thotë se DiCaprio pëlqen të dalë me vajza të moshës 25 vjeç e poshtë. /Telegrafi/

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button