VIP

Laureta Maqedonci, bukuroshja që dyshohet se është në lidhje me Robert Berishën

Këngëtari shqiptar, Robert Berisha, ka zbuluar së fundmi se ka nisur një lidhje të re dashurie.

Në intervistën e dhënë për “Pardon My French” në Top Albania Radio, ai tha se partnerja e tij e re quhet Laureta.

Në bazë të kësaj besohet se është fjala për modelen e njohur kosovare, Laureta Maqedonci.

Robert Berisha (Foto: Instagram)

Kjo e fundit ka shpërndarë një imazh në InstaStory ku në prapavijë duket vetëm krahu i një personi, me një bluzë me vija.

Në po të njëjtin ditë, artisti u shfaq me të njëjtën triko në intervistë me vija të bardha, zeza e paksa rozë në të kuqe.

Krahas kësaj, çifti i ri i supozuar ndjekin njëri-tjetrin edhe në rrjete sociale – gjegjësisht Instagram.

Laureta Maqedonci (Foto: Instagram)

Roberti kujtojmë që prej më shumë se dy vitesh është ndarë nga këngëtarja Nora Istrefi.

Ai dhe Nora ndajnë bashkë një vajzë shtatëvjeçare të quajtur, Renee. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

 

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button