VIP

Zbulohet arsyeja e fotos së fshehtë të Don Xhonit dhe Era Istrefit

Para disa jave ishte raportuar për një fotografi ku Don Xhoni dhe Era Istrefi shiheshin shumë të afërt me njëri-tjetrin

Dyshja ishin parë në një video shumë të afër.

Derisa ata qëndronin para një veture duket se janë edhe duke u përqafuar dhe kjo kishte ngritur dyshime se çifti mund të kenë filluar një lidhje të re pasi që të dy janë beqarë.

Por, duket se kjo skenë ka pasur të bëjë më një këngë ku reperi dhe këngëtarja do ta lansojnë së shpejti.

Kjo nga paralajmërimet e tyre që kanë bërë sot në rrjetet sociale.

“Ne përcaktojmë vibe-in e vjeshtës. Shihemi të enjten. 23:59”, kanë shkruar në një postim të përbashkët Don Xhoni dhe Era Istrefi në Instagram.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button