VIP

Kim Kardashian provokon ish të dashurin përmes fotografive të fundit

Kim Kardashian “ngriti” temperaturat teksa shfaqi linjat e saj trupore në një video ‘të nxehtë’ të shpërndarë në Instagram të mërkurën mbrëma.

Kim Kardashian “ngriti” temperaturat teksa shfaqi linjat e saj trupore në një video ‘të nxehtë’ të shpërndarë në Instagram të mërkurën mbrëma.

Afaristja, 42 vjeçe, publikoi gjithashtu fotografi duke promovuar të brendshmet nga koleksioni i ri i saj i veshjeve të modeleve SKIMS, të quajtur “Sparkle Jersey”, shkruan DailyMail.

“’Sparkle Jersey’ është këtu për të ngrohur netët tuaja të pushimeve. Blini komplete të paharrueshme me edicione të kufizuara të zbukuruara me kristale Swarovski”, shkroi marka e Kimit në Instagram.

Bukuroshja bionde dukej tejet tërheqëse dhe provokuese në këto imazhe.

Beli dhe dekolteja e bollshme e Kimit ishin në qendër të vëmendjes.

Nuk kishte asnjë audio të bashkangjitur në videon provokuese, por vetëm pozat e Kimit, duke u ofruar shikuesve pamje nga afër të fizikut të saj.

Flokët e saj të shndritshme, me rrënjë të errëta ishin konsumuar në përmbajtje, të stiluara në një pjesë qendrore dhe duke u hedhur poshtë shpinës së saj në një valë të lirshme.

Fytyra e Kardashianit ishte grimuar me kujdes për të theksuar pamjen e saj mahnitëse.

Në disa pjesë të videos, ish-gruaja e reperit Kanye West mbante një iPhone të zi, teksa incizonte veten.

Fundjavën e kaluar, manjatja miliardere mori pjesë në gala vjetore ‘Baby2Baby’ në Los Angeles, ku iu dha nderimi më i lartë i natës.

Ajo pranoi çmimin “Giving Tree”, ku falënderoi organizatën në fjalë për kë nderim.

“Drejtësia, për mua, ka kaq shumë kuptime, por ajo në fund të fundit është ajo që është e drejtë, ajo që është e drejtë dhe ajo që e udhëheq botën tonë më mirë – veçanërisht për fëmijët tanë”, tha ajo para audiencës.

Kardashian – e cila ka punuar me organizatën për dhjetë vjet – u zotua të ‘vazhdojë të përdor zërin e saj dhe burimet e saj për të çuar përpara misionin e drejtësisë.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
Back to top button